Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy lehetséges, hogy bár...

Hogy lehetséges, hogy bár tudatosan álmodom, nagyrészt nem emlékszem az álmaimra?

Figyelt kérdés

Egészen fiatal korom óta irányítóm az álmaim kimenetelét, és régen szinte mindig emlékeztem is.

Már körülbelül 2 éve, az álmaim 90% elfelejtem, vagy teljesen vagy az első néhány percben, pedig még mindig kontrolárom. Ez mitől lehet? Hogy lehet rajta változtatni?



márc. 17. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:

A tudatos álmaidban érzed mindig hogy mikor fogsz felkelni? Vagy sodródsz tovább?


Ha tudod hogy felébredni készülsz , akkor azonnal pl mantrázd hogy felkeléskor emlékszek mindenre… amit felébredsz azonnal írd le a telefonodba a történéseket.

Én is pl a jegyzeteimbe írom a tudatos álmaim, kb 1 napig emlékszem rájuk, ha addig nem írom le akkor megszívom.


Nálad úgy látszik hamarabb eltűnnek, ezért kéne felkeléskor azonnal felírnod. Amihez sok akarat erő is kell.

márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor te nem almodsz tudatosan
márc. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!