Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudnám megtalálni agykont...

Hogy tudnám megtalálni agykontrollal a bankkártyámat? Már mindent átkutattam egyszerűen nincs meg

Figyelt kérdés

Több kártyám is van, és az amelyiket ritkábban használom, kb 2 hónapja használtam utoljára, mert arról csak utalni szoktam a neten. Szóval legutóbb Foodoráról rendeltem vele aztán letettem a szekrényre, el is felejtettem kb.

Most újra szükségem lenne a fizikai kártyára, de egyszerűen nem jön elő, átkutatattam mindent, próbáltam 3 ujj technikával, alfában, este lefekvés előtt, hátha megálmodom.

Más dolgokkal mindig sikerült 3 ujj technikávl megtalálni dolgokat perceken belül de a kártya egyszerűen nem jut eszembe nem találom, semmi megérzés. Nincs valami más technika még rá? Nagyon fontos lenne megtalálni. Más nem rakhatta el.


márc. 23. 21:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendetlen ember vagy szemétheggyel az asztalodon, akkor a kukában landolt. Ha nem, akkor a táskádban van.
márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem esett be valami mögé? Becsúszott?

Egyszer velem peldaul az történt, hogy penztarca nelkul csak bankkartyaval mentem vasarolni es kabatzsebembe felejtettem, persze legközelebb a penztarcamba kerestem es persze nem volt ott.

Vegul rendeltem újat, aztan megtalaltam. Szerintem rendelj újat ne stresszeld magad

márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy rossz agyban akarsz kontrollkodni.
márc. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezd meg Domján Lászlót!
márc. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a 2 ujj technika jobban bejön. Néha megpróbálom 3 ujjal, de többnyire már sok. Nagyon-nagyon rá kell hangolódjak, hogy a 3 is működjön és célt érjek.
márc. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ennyi agyhalottat.. 2.nak köszönöm a választ
márc. 24. 07:22
 7/25 anonim ***** válasza:
59%

Ezotérikus (= csak képzeletben működő) módszerrel akarsz egy valós problémát megoldani. Szemmel láthatóan nem is működik a dolog.

Ezek után másokat titulálsz agyhalottnak. Ezt azért át kéne jobban gondolnod.

márc. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Agykontroll...

Miket írogatnak, közük nincs a témához, akkor miről beszélünk...

Nem csak képzeletben működik. Ha nem tudsz segíteni minek írsz ide?

márc. 24. 08:14
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
De hiszen épp te írtad, hogy nem működik ;)
márc. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Idézd fel az utolsó kártyahasználatot, minél részletesebben!

Plusz vagy nem akkor használtad utoljára, vagy takaritaskor arrébb tetted, vagy ott van, ahol keresed, csak nem látod (mert ilyen is van 😀)

márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!