Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudnám megtalálni agykont...

Hogy tudnám megtalálni agykontrollal a bankkártyámat? Már mindent átkutattam egyszerűen nincs meg

Figyelt kérdés

Több kártyám is van, és az amelyiket ritkábban használom, kb 2 hónapja használtam utoljára, mert arról csak utalni szoktam a neten. Szóval legutóbb Foodoráról rendeltem vele aztán letettem a szekrényre, el is felejtettem kb.

Most újra szükségem lenne a fizikai kártyára, de egyszerűen nem jön elő, átkutatattam mindent, próbáltam 3 ujj technikával, alfában, este lefekvés előtt, hátha megálmodom.

Más dolgokkal mindig sikerült 3 ujj technikávl megtalálni dolgokat perceken belül de a kártya egyszerűen nem jut eszembe nem találom, semmi megérzés. Nincs valami más technika még rá? Nagyon fontos lenne megtalálni. Más nem rakhatta el.


márc. 23. 21:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%
xdddddd ezt a balfaszt
márc. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Grimfox ***** válasza:
Ha agykontrollal nem találod, akkor nincs semmilyen emléked róla, hogy a szekrényre rakás után hová került. Az agykontroll csak olyan információt tud előhívni, ami jelen van az elmédben. Tegyük fel valaki elvette, és máshová tette, amikor te nem voltál ott. És azóta sem láttad, még a szemed sarkából sem. Így nincs róla semmi információd, hogy jelenleg hol van(nem vádaskodás volt, hanem pusztán elméleti példa). Ha tovább kísérletezel agykontrollal, de eredmény nélkül, akkor a kártya olyan helyen van, amiről nem tudhatsz. Más módszert kell találnod, hogy megkeresd.
márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Én ott lent is
márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Szervizmérnök úr ***** válasza:
33%

Nem.

Amikor a "háromujj technika" technika nem működik, soha ne mondd, hogy ez azt bizonyítja, hülyeség az egész.

Amikor a magyar Agykontroll szerzője daganatos beteg lett és agykontroll segítségével nem tudta meggyógyítani magát, klasszikus kórházi kezelésre szorult.

Ő sem jelentette ki, hogy az agykontroll alaptalan butaság.

Mert a könyv még mindig bevételt termel.

márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
32%
#5 Nekem jól megy 3-mal, sőt valamikor még egy negyedik ujj is befér, de úgy már nagyon feszít.
márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
34%
A pincében van a krumplik között. (látó vagyok)
márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
A pincében van a Demizsonok között !
márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
esetleg küldj üzenetet, hogy aki látta, vagy eltette stb., az segítsen megtalálni. Pl. családtagoknak, vagy aki még hozzáférhetett. Lehet, hogy mondtad nekik, de bétában nem tudják ők se.
márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ezert kell mindig mindent viszatenni a helyere! Szuleid nem tanitottak meg erre??
márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Na igen, mindennek meglegyen a maga helye! És mindig ugyanoda visszatenni!
márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!