Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnám átprogramozni...

Hogyan tudnám átprogramozni az agyamat arra, hogy értelmes dolgokra töltsek az időmet?

Figyelt kérdés
16/f vagyok, kosárlabdázok, grindolok. Hogyan tudnám úgy átprogramozni az agyamat, hogy edzésen a maximális tudásomat, tehetségemet tudjam nyújtani. Sokat tiktokozok, instagrammozok-hogyan tudnám ezt a gátot átlépni és ha úgy van tiktok helyett elemeznék játékosokat, ezzel is fejlődnék. Ha tudtok praktikákat, olyan könyveket amik hasznosak, hogy máshogy gondolkozzak, mint a többi ember, (ki akarok lépni a mátrixból) és hogy sikeres legyek, magabiztos, azokat írjátok le!

#siker #fejlődés #agykontroll #Maganiztossag #Tudatoseletmod
dec. 4. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
TFTP kelleni fog hozzá az biztos, az image-t kérd el a gyártódtól :DD
dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés!


Úgy vélem a gondolkodás , az elméd működésében lehetséges, hogy változtass úgy, hogy hatékonyabb légy egy sportban vagy akár munkában.

Én nem sportolok, hanem fizikai munkát végzek. De nagy különbség nincs a kettő között. Mivel régebben sportóltam és volt lehetőségem megvizsgálni a különbséget és a hasonlóságot.


Előszőr is érdemes lehet ha megvizsgálod mindazt, ami be jut az elmédbe. igen, ott van a tik-tok. Vagy a filmek, sorozatok, amiket nézel.

Az elméd úgy működik, hogy ami be jut, az felszínre is akar törni. Így érdemes megvallogatni, hogy mit nézel és mivel tömőd az agyad.

Saját magamon tapasztaltam. Van különbség az elmébe bejutott jó anyag és a rossz anyag között. Ha bejut a szenny az elmédbe akkor az ki is akar törni belőle. De, ha kincs jut az elmédbe, akkor az akar kitörni belőle.

Ki törni minden ki akar törni, de neked nem mindegy, hogy mi tör ki belőled, mert az okozhat jó és rossz hatást is az életedben.


Aztán az étkezés sem mindegy. A hatékonyságon sokat befolyásol nem csak a bevitt táplálék minősége, de az is, hogy mikor mit viszel be a szervezettedbe. Nem írom le hosszan, de érdemes utánanézni. Ha az ember éhes, akkor ingerlékenyebb is. Ha meg túl sokat zabál, akkor ellustul tőle, elfárad. Nem csak az étel, de az innivaló is fontos.


Ami pedig a legfontosabb és legnehezebb feladat:

Mi jár a fejedben? Milyen programokat futtatsz a fejedben? Miről álmodozol? Aggódsz e vagy rágódsz e valami miatt? A jövő vagy a múlt miatt? Hihetetlen, hogy az ember mennyi energiát el képes égetni azzal, hogy olyan dolgokon agyal, aminek igazából semmi haszna sincs.

A legfontosabb megtanulni és gyakorolni, kiszűrni a felesleges programokat. Én javasolnám esetleg a hitet, hogy higgy egy jóságos és segítő Istenben, Jézusban, aki mindig veled van és a felesleges agyadban futó programokat rá lecserélni. persze mást is választhatsz, én most a karácsony szellemében javasoltam Jézust.

Mert az agy folyamatosan gondolkodik. próbáld csak ki, hogy egy percig abszolút semmire se gondolsz. nem olyan könnyű. Egyszerűbb az alapgondolkodást békés gondolatok felé terelni.


Én ezeket a módszereket tudom javasolni neked. És természetesen a gyakorlást. Mert ha nem gyakorlod a kosarat, akkor nem tudsz fejlődni sem benne. De van egy trükk. Úgy tudom tudományosan kísérletekkel is igazolták, hogyha az ember csak képzeletben, gondolatban gyakorol egy bizonyos cselekvést, sportot vagy munkát, az javítja a valóságban is a hatékonyságot. Sőt, néhány éve olvastam egy kísérletről, hogy két csoportra osztottak embereket és az egyik csoport napi egy órát súlyzózott, a másik csoport pedig napi egy órát elfeküdt és behunyt szemmel képzelte el, hogy súlyzózik. Mindkét esetben mérhető volt az izom tömeg növekedés.


Végezetül ajánlanék egy fílmet: A Békés Harcos útja

https://www.youtube.com/watch?v=YYEHj1oaX5A

Igaz történet alapján.


Szerintem a film segítene neked a legtöbbet a te helyzetedben. 2 órás érdekes történet. Nekem nagy segítség volt. A legnagyobb segítségem pedig természetesen Jézus, de ez már egy másik történet.

dec. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
43%
Ha ki akarsz lépni a mátrixból, az első amit tehetsz hogy nem azzal kezded hogy megkérdezed a gyakorin, hogy mit tegyél.
dec. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az a "grindolok" ?
dec. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4es nagyon sokat gyakorlok
dec. 5. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Torold le a tiktokot meg az instagramot a telefonodról
dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ryan Holiday: Az akadály maga az út
febr. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!