Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Létezik ilyesmi? "Tudatosan"...

Létezik ilyesmi? "Tudatosan" élni? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Ha valaki azt mondja, most biztos jól megfázol, én azt mondom nem, nem fogok. És tényleg nincs utána semmi bajom. Azt mondom nem fogok meghízni, sőt, leadnék pár kilót. És lemegy 4 kiló. Lapos hasat akarok, és lám, lassan de biztosan.. (fogyókúra, különösebb sport nélkül). Fehérebb fogakat akarok, és (más is észrevette), fehérebbek mint azelőtt. És még sorolhatnám...

Tényleg attól van, hogy elhitetem magammal, hogy igenis képes vagyok valamire, és akkor az tényleg úgy lesz? Vagy véletlen egybeesés? Más tapasztalt hasonlót?


2010. nov. 5. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez bizony így van. esetemben (kis dolog) az idejét nem tudom, mikor voltam utoljára beteg. Ez nem vicc.
2010. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is már jópár éve:)
2010. nov. 5. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Én biza' tudatosan élek. Tudom ám, hogy mikó' élek és mikó' nem!
2010. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem erre jó példa a placebo. ha valaki elhiszi, hogy meg fog gyógyulni, akkor igazi gyógyszer nélkül is sikerül meggyógyulnia :)
2010. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Tudod, hogy úgy fog történni, és úgy történik. Apró dolgok ezek, és mégis vannak. Én ezt mágiának hívtam még kis koromban, mert már akkor felfedeztem. Sajnos van pár dolog, amiben nem tudok hinni vagy "tudni", pedig szeretnék. (mert pl a letört fogdarab nem nő vissza)
2010. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Létezik. :) Legalábbis én így élek már jó ideje. :)
2010. nov. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!