Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a véleményetek erről:...

Mi a véleményetek erről: Akarattal irányítani a környezetünket? Lehetséges? Tudatosan?

Figyelt kérdés
Ismerősöm meg van győződve róla, hogy egy ismerőse képes a környezetét az akaratával befolyásolni. Vannak, akik szerint az agy egy miniatűr jeladó, és hogy tudat alatt kommunikáció zajlik, amit meg lehet tanulni irányítani, de ez még nem fedi le azt a kérdést, hogy "Hogyan lehet, hogy az történik, amit ő akar, úgy, hogy semmit sem tesz az ügy érdekében, szimplán csak akarja?" Kíméljetek a démonikus/másvilági behatással kapcsolatos válaszokkal. Köszönöm.
2011. okt. 3. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak baromi jó emberismerő.

Már rég tudja mi fog következni a dolgokból.

A másik ember még a problémán agyal ez az illető akit mondasz meg már azt tudja hogy fogja megoldani amiből az következik hogy tud előre cselekedni/gondolkodni. Az hogy tud irányítani ennek az egésznek a végeredménye.Hiszen határozott mert fel van készülve. Mivel határozott hallgatnak rá az emberek.

Nincs semmilyen szuggeszió telepátia vagy ilyesmi képessége szerintem. De mivel már te is hiszed hogy van neki igy még jobban kezében az irányítás hisz tudatalattidba magad is azt hiszed hogy képes ilyesmire.

2011. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az érdekesség az egészben az, hogy olyan emberekre is ugyanilyen hatással van, akikkel soha nem is találkozott még, csak valahogy szóba kerültek. Engem elég előregondolkodónak tartanak, és én sem találok fogást a dolgon.
2011. okt. 3. 15:25
 3/10 Fénysebesség válasza:
Lehet, de aki csinálja kegyetlenül megszívja.
2011. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges, csak épp nen az óvodás-aluliskolázott varázsmódszerrel, hanem metakommunikációval. Erősebb jellemek, olyan emberek akiknek jó szuggesztív képességeik vannak képesek erre.


Aki szerint az agy egy miniatűr jeladó, az egy mezei hülyegyerek. Csak gondolkodás és mérlegelés nélkül elhisz mindent és ad tovább.

2011. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudatosan nem lehet irányítani senkit a szabad akarat miatt. mejutka
2011. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egyébként nagyon sok rosszat hisznek rólam és ezért most nagyon gyenge vagyok fizikailag, agykontrollos vagyok de agykontrollal nem tudunk negatívat adni és nem nem tudunk manipulálni. mejutka
2011. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és mindenkinek jót szeretnék mejutka
2011. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Minden a fejben dől el." Sokszor hallottam már, és egyre jobban rájövök mennyire igaz.


Szerintem igen, lehetséges és nem is hihetetlenül nehéz, csak kis gyakorlás kell hozzá, mint mindenhez. Csak tudni kell, hogy hol kell abbahagyni az irányítást :)

2011. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi az a mejutka?
2011. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amikor ide regisztrálsz, megadatod, hogy a többiek láthatják-e a nevedet a válaszban. Ő nem engedte meg, de minden üzenete végére odaírja. Valószínűleg Juditnak hívják.
2011. okt. 5. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!