Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatosan ellehet felejteni...

Tudatosan ellehet felejteni valakit?

Figyelt kérdés
az első kérdés az hogy agykontroll segítségével tudok e tudatosan emlékeket kitörölni a fejemből? a feldolgozás miatt.. a második kérdés meg az .. hogyha volt rá példa hogy pl. Barátnőm fejfájását eltudtam mulasztani többször is.. és sokszor volt olyan hogy kitaláltam a gondolatait lehetséges hogy amikor mindkettőnk álmodik üzentet küldjek neki?
2011. okt. 23. 20:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy nem kitörölni.. de elzárni. ha pl valami sokk éri az embert az agya tudatalatt is elzárja az embert a gondolataitól
2011. okt. 23. 21:07
 2/11 anonim ***** válasza:

Meg sokat kell fejlodnod, es tudnodd kell azt, hogy egy esemenyt nem lehet kitorolni, azt elfogadni kell, es tullepni azon.

Tudod amikor valaki elesik, es balesetet szenved, eltori a labat, akkor ezt elfelejteni nem tudja, de elfogadja, kezeli a serulest, es ujra felall! A lehetoseged megvan, hogy tanuld meg kezelni a belso erzekeidet, de ehhez meg sokat kell tanulnod. Tobb fajta technika letezik, de valojaban a sajat tudatodat kell hasznalni.

2011. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az agykontroll egy csodalatos modszer, sok mindenre jo, de erre szerintem nem. Viszont segitsegevel jobban helyre tudod rakni a dolgokat, azt az emleket rendbe rakni, feldolgozni magadban, amit most "el akarsz felejteni".

2. kerdes nme tiszta, mert ha Te almodsz, akkor hogyan akarsz üzenetet küldeni? Akkor almodsz, es nem uralod a gondolataid, azok spontan mennek...

Szubjektiv kommunikacio a gondolati üzenetküldes technikaja az agykontrollban, ha ismered, ezt ebren küldik.

2011. okt. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudatosan kitörölni...

Eszembe jutott valami: a multbeli esemenyt alfaban atirni, hogy az "jol" törtenik, mindenki jol erzi magat.

De szerintem egy bizonyos szinten erdemes megis feldolgozni, akar kineziologussal, mert szerintem semmi nem elnýomhato, az ujra feltörhet. (?) De ilyen atirasrol masoktol hallottam.

00:28

2011. okt. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem javasolnám, mert tudat alatt mindig megmarad, szóval ha elfelejted, az csak egy nagyon erős elfolytás lesz, ami azt jelenti h sose tudod majd feldolgozni, és komplexusaid lesznek tőle.

sőt ha sikerül így elfelejtened, nem fogsz rá emlékezni, így a komplexusaidat se érted majd, és járkálsz előbb pszichológushoz, aztán pszichiáterhez, és ha nem jön valaki aki ért a hipnózishoz, a zárt osztájon iy kiköthetsz...

2011. okt. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat.. csak volt egy Forumon ahol az agykontroll sikereiről volt szó és volt egy srác aki szakított a barátnőjével és álmában mindig beszélt hozzá aztán 2 hónap után felkereste öt hogy nagyon sokat álmodok és gondol rá.. és ezért kérdeztem mert nagyon erős lelki kapocs volt köztünk és ez mai napig valamilyen szinten megmarad és néha olyan mintha ugyan azt álmodnánk vagy kommunikálnánk közbe nagyon messze vagyunk egymástól. és én is valami hasonlót szeretnék mint amit le is írtam
2011. okt. 24. 03:16
 7/11 anonim ***** válasza:

Tenyleg van olyan, hogyha sokk eri az embert, akkor az agya tudat alatt elzarja a gondolattol, de kerdes, hogy ez jo-e? A lehetseges következmenyeit utanam leirtak, ezen belül minel nagyobb sokk, annal sulyosabb...

Az alom nem tudatos terület, tudatosan nem tudsz ezt vagy azt almodni, emiatt szerintem amit akarsz, nem kivitelezhetö. Amit irtal a 2. kommentedben, amennyire kivettem belöle, szerintem ez telepatia. Szinten tudomanyosan meg (reszben) ismeretlen, es nem tudatosan iranyithato dolog. (Esetleg nagy Jogik, nagyon fejlett tudatszinten, ha tudjak??) Ha jol ertettem a törtenetet,ott arrol volt szo, hogy AKARATLANUL almodott rola a fiu, es a baratnöje, mivel lelkileg közel alltak egymashoz, "vette az adast". Ezt szerintem el kell fogadni, mert megvan az oka az erös lelki köteleknek is, es ha kell, es amennyire lehetseges, erdemes rendbetenni, megbeszelni, hogy oldodjon. De akaratlagosan nem tudott volna rola almodni ö sem. Vagy esetleg szubjektiv kommunikacioval üzent neki elalvas elött? Szerintem ennek sincs sok ertelme, mert esetleg igy atmenetileg visszatert hozza a parja, de mivel a parja ezt inkabb egy szenvedesnek erzi es nem tudatosan vele akar elni, nagyon valoszinü, hogy elöbb-utobb vege lesz ennek. Ha jol ertettem a kommentedböl. Ha az esettanulm forumon volt, a linknevere kattintva irhatsz neki privat, megkerdezheted, hogy volt ez pontosan es amit tudni akarsz erröl.

Agykontrollosok közt eleg ismert, hogy amire gondolsz, annak adsz energiat, vagyis hiaba "NEM akarom szeretni", hiaba az ellenallas, annak adsz energiat. Ha valaminek a hianyara gondolsz, ezzel azt segited bevonzani. Igy ha "elfelejteni", akkor is ra gondolsz. Ha almodni akarsz rola, akkor is vele foglalkozol...stb.

Erdemes mindig azt nezni, mi a legjobb, amit tehetsz? Szerintem erdemes feldolgozni magadban, vagyis nem elnyomni, hanem ellentetesen, igenis foglalkozni vele, ha mar akaratlanul is, igy is ugy is foglalkoztat a dolog, keresni a megoldast, majd belatni, hogy mi a töled telhetö legjobb es amikor MAR NINCS erzelmi reakciod (!), akkor tudod igazan, belül is elengedni... Addig is türelem.

00:28

2011. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ : )
2011. okt. 25. 12:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Szivesen. :)
2011. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
létezik a tudatos álmodás, így ha másról akarsz álmodni, és ezt megtanulod menni fog. viszont ez koránt sem olyan pihentető állítólag mint a valódi álmodás(mivel az az életünket dolgozza fel)
2011. okt. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!