Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Egy adott pillanatban megtörté...

Egy adott pillanatban megtörtént dolgot ki lehet törölni a tudatunkból, és hogyan, ki tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Történt velem egy dolog, ami nagyon zavar és nem szeretnék arra a dologra soha sem emlékezni, azt szeretném, hogy ne tudjak róla. Egyszerűen mintha meg sem történt volna velem. Segítsetek!
2010. nov. 19. 15:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen létezne, nekem már rongyosra lenne törölve a tudatom. De nem létezik.
2010. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Nekem volt egy dolog, ami sokként ért, és pár évre kitörlődött az emlékezetemből, de aztán visszajött...szóval örökre szerintem nem lehet semmit kitörölni, és minél többet gondolsz arra a rossz dologra, annál jobban fogsz rá emlékezni.
2010. nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen DÖNTSD EL,HATÁROZD EL véglegesen,hogy a dolog már megtörtént,de Te elengeded,nem gyakorol rád többé hatást.Nem hagyod,hogy nyugtalanítson.A velünk történő dolgokat általában sokkal nagyobbra fújjuk,mint amilyenek valójában(mondom ezt saját tapasztalatból)

Kénytelen Vagy ezt megtenni,ha nyugalmat akarsz.Hidd el,egy dolog sem éri meg,hogy miatta gyomorgörcsöt érezzünk.A dolgok jönnek-mennek.Engedd tovább...

2010. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
Talán a hipnózis segíthet.Csak egy ötlet volt, nem tudom beválik-e.Nézz utána.
2010. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Kedves 15:42-es neked, hogy sikerült kitörölni az emlékezetedből??? Higgyétek el nem nagyon tudok nem gondolni rá, egyszerűen nagyon zavar és kihatással van a napjaimra. Mit tegyek?
2010. nov. 19. 15:53
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

a pszichológusok ezt a jelenséget nevezik elfojtásnak.

Nincs konkrét törlés, de a tudatalattiba küldi az információt...

2010. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Az emlékek, a rosz dolgok kellenek az életünkben, bármennyire is szeretnénk kitörőltetni.Rengeteg fájó emlékem van a múltból, de az vitt előbbre. Halványúlni fog minden rosz emlék, főleg ha jó jön a helyébe.
2010. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%
Ki lehet. Vodka, sör, vodka, sör, vodka, sör
2010. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A hipnózison én is agyaltam már, de ki tudna ebben segíteni? Higgyétek el, hogy nagyon kellemtlenül érintett!
2010. nov. 19. 16:46
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

én tudok segíteni.

ha 1 értelmetlen majdnem megtörtént dolgon nem birok tovább lépni.

képzeld el magadban a helyzetet újra (vetisd magad elé képzeletbe) és képzelt el hogy kitörlöd.

természetesen nem fogod elfelejteni 100%-an de nem fog zavarni :)

nálam használ! nem viccelek :)


vagy előbb utóbb úgyis elfelejted. 1 hét alatt biztos elfelejtetedd.

2010. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!