Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Egy adott pillanatban megtörté...

Egy adott pillanatban megtörtént dolgot ki lehet törölni a tudatunkból, és hogyan, ki tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Történt velem egy dolog, ami nagyon zavar és nem szeretnék arra a dologra soha sem emlékezni, azt szeretném, hogy ne tudjak róla. Egyszerűen mintha meg sem történt volna velem. Segítsetek!
2010. nov. 19. 15:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
18%
NE LEGYÉL MÁR HÜLYE.
2010. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%

előző hozzá szolóhoz:

te meg ne legyél tehetetlen!

2010. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Már több mint egy hét eltelt, egyébként köszönöm a válaszokat, és külön köszönet, annak, aki privát üzenetet írt!

Jól esik, hogy próbáltok segíteni.

2010. nov. 19. 19:28
 14/24 anonim ***** válasza:
82%

Van egy trükk egyébként az ilyen esetekre, feltéve ha valami negatív dolgot követtél el, vagy negatív esemény ért téged, én úgy érzem erről lehet szó.

Ez a trükk pedig az első esetben a megbánás, de nem a felületes, nem sajnálkozás, hanem őszinte, teljes szívből való megbánás, amikor megérted, hogy hibát követtél, megérted, hogy miért volt hiba, és onnantól kezdve egyszerűen megszabadulsz a rossz érzéstől, mert beláttad hülyeségedet...de amíg sajnálkozol és siránkozol ezen, addig ez a megbánás nem ment végbe, és azért kísért még mindig...megtörtént a dolog, változtatni nem tudsz, az elméd megőriz minden információt...s pont ezekért a dolgokért, hogy az egyén tanulhasson saját hibájából, ugyanis az ember csak és kizárólag saját kárából képes tanulni.

a második variáció trükkje pedig ez a levezetésemből adódik, ugye hogy ha te vagy a sértett...ilyenkor azt kell belásd, hogy nem te követtél el szemétséget, nem te vétkeztél, így neked egyáltalán nincsen okod sz@rul érezned magadat...hiszen minek tennéd? nehogy már te érezd magad rosszul azért, mert a másik hibázott...;)


üdv és sok sikert

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló 16 sorban elnyújtott 2 sablonos közhelyt.

Felesleges ennyit pofázni erről. Minden embert érnek rossz események, és mindenki túl lép rajta idővel. Ennyi.


Ilyen esetben az általad áhított kerülőút csak jellem gyengeség.

2010. nov. 20. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%

03:56 :P


"Ilyen esetben az általad áhított kerülőút csak jellem gyengeség."


Talán ezért írtam le neki a 16 soros közhelyet...hogy a jellemét erősítse, s lerövidítse az "időtartamot". Köszi egyébként a megjegyzést. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
72%
Belehergeled magad.Foglalkozol vele.Ez baj,így nemhogy megszabadulnál tőle,magadhoz láncolod.Határozd el,hogy többé nincs hatalma fölötted.Hozzájárult a fejlődésedhez,valamiért át kellett élned,de elmúlt,vége van,engedd már tovább!!!Értsd meg mélyen,hogy valamiért át kellett élned.Most nagyon rossz,de hamarosan a múltba hullik,mégcsak kellemetlen érzést sem érzel majd,ha eszedbe jut.Sajnos az élet ilyen.Senki nincs biztonságban a kínos történésektől.De rajtad áll,hogy katasztrófának,vagy fejlődési foknak veszed.
2010. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A hétvégén olvastam egy könyvet,és eszembe jutottál róla.Azt írták benne,ha valamit szeretnél kitörölni az életedből,képzeld el magad(pontosabban a fejedet)hátulról,és gondolatban húzd ki belőle az emléket.Mikor már elég távol került a testedtől,tehát rajtad kívül van,kezd el kivonni belőle a színeket,közben zsugorítsd a képet.Legyen egyre kisebb,és a végén már teljesen fekete-fehér.Aztán pukkantsd szét,mint egy buborékot!
2010. nov. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, és a 11-19 15:42-esnek üzenem, hogy vegye fel velem a kapcsolatot!

Várom további tanácsaitokat!

2010. nov. 22. 21:50
 20/24 anonim válasza:
Úristen.. Lehet ez csak az én véleményem, de ahhoz, hogy jól érezd magad rossz emlékek is kellenek. Nekem is vannak olyan emlékeim amire nem szivesen emlékezek, de kitörölni az agyamból nem fogom. Túlteszem magam rajta és elfelejtem
2010. nov. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!