Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet alkalmazni az...

Hogyan lehet alkalmazni az "ötös szabályt" (Jack Canfield-a Titok írója-féle dolog) a társkereséshez?

Figyelt kérdés
Szalay Ádám, a Sikerkód tanfolyamok magyarországi vezetője egy beszélgetésben ( [link] ezt mondja: "Ha van egy célod, amit el akarsz érni, legalább tegyél érte öt dolgot egy nap. Ha könyvet akarsz írni, írj legalább öt oldalt belőle naponta. Ha le akarsz fogyni, fuss fel ötször a harmadikra." De mit tudok tenni ahhoz, h. rám találjon a szerelem? Mi az, amit naponta ötször tegyek?
2011. jan. 4. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg menj egy napi 5 helyre, ahol szerinted találkozhatsz a megfelelő partnerrel, bár ez elég sok időt vesz igénybe. Bár lehet ez suli, munkahely, újságos, közért stb.

Vagy használhatod úgy is, hogy pl. 1. online társkeresőre minden nap feljárás (csak példa! :)) 2. Elmész valamerre, ahol összefuthatsz a nagy Ő-vel. 3. külsőleg is nap mint nap vonzóbbá teszed magad stb.

Most hallottam csak erről a módszerről, szóval bocs, ha nem ilyenre gondoltál. :) Sok sikert!

2011. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ez is jó megoldásnak tűnik. Igazából azt nem tudom, h. mi lehet az az 1 dolog, amit napi 5-ször kellene csinálni. (de lehet, h. én értelmezem rosszul ezt az újságcikket) Egy hülye példa: minden nap 5 fiúra rámosolygok, v. 5 fiúnak írok a társkereső oldalon. (na, mondjuk azért naponta nem találok 5 nekem tetsző pasit ott)
2011. jan. 5. 08:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki tudja, lehet, hogy épp itt találod meg. Nem bunkóságból kérdezem, de hány éves vagy?
2011. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok.
2011. jan. 6. 07:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, én vagyok, aki a korodat tudakolta.

Nagyon fiatal vagy még, a sors jó néhány jelöltet az utadba fog sodorni, csak légy türelemmel. Ha hozzám való lennél én is írnék neked, de sajnos majdnem 10 évvel idősebb vagyok nálad.

2011. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!