Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerült alkalmazni a vonzás...

Sikerült alkalmazni a vonzás törvényét vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hanyadik "elkébzelésed" jött össze, ha pedig nem sikerült, akkor hanyadik alkalommal adtad fel? Döntöttél úgy esetleg hogy ez nem működik. Tudom, hogy van aki badarságnak tartja, kérem az ne is fárassza magát azzal, hogy ír választ.
2010. szept. 14. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Én Murphy egyik könyvének hatására próbáltam ki,és igen kb.5éve működik!!

Nagyon egyszerű........amit erősen gondolsz-parancsolsz agyadnak az valóra válik valamilyen formában.A jó is és a rossz is:)


Komolyabb át programozás kell hozzá az agyadnak,hogy töröld a negatív irányultságot és azt azért lássuk be ennyi pesszimista ember között nagyon nehéz.)))

2010. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

nekem működik.Amit elképzelek,az valóra válik..Az egy másik dolog,hogy élek e vele.

De ezt ne úgy képzeld el,hogy egyszer elképzeltem és kész(bár erre is volt már példa).Inkább többször magam elé kpzeltem egy jelenetet és az szinte úgy történt,ahogy én akartam.Néha még én is meglepődök.

2010. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Nálam már elég régóta működik,de van hogy a "rosszat" is bevonzom. Múltkor arra gondoltam,hogy nincs kedvem szombat-vasárnap dolgozni menni,ezért beteget fogok jelenteni. Pénteken este belázasodtam,taknyom-nyálam egybe fojt,így tényleg be kellett telefonáljak szombat reggel,hogy beteg vagyok...de persze csomó jó dolgot is sikerült így már elérnem! :)
2010. szept. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Egyszer kosaraztunk, én csak álltam hátul labdához sem nyúlva, csak gondoltam erősen a győzelemre, nyertünk is. Aztán kérdezték tőlem hogy mért nem segítettél? Erre én: Én minden tőlem telhetőt megtettem XD Mondjuk, igaz is...
2010. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!