Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az valóban igaz h a gondolatai...

Az valóban igaz h a gondolatainkkal irányitunk mindent?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 23:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

igen, ez igaz, de nagyon hinned kell benne

én még csak most, azaz nemrég tudtam meg a titkot és azóta is alkalmazom, mondhatom egész jó eredménnyel :)

szerintem extra erős hittel és pár éves gyakorlattal tényleg mindent tudsz irányítani

(a pár évet csak a hit miatt mondtam, mert mire az megerősödik benned, sztem kell ennyi idő, persze nem te vagyok, így nem tudom, hogy mennyire tudsz benne hinni)

2011. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
minden a gondolataidtól, az érzelmeidtől, a hitedtől és főként a SZERETETedtől függ
2011. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

az az igaz jelenesetben, ha az emberi tudatot vesszük alapul, ami most felszínen van, hogy csak befolyásoljuk a világot gondolatainkkal...ahhoz, hogy konkrétan irányítani tudjunk, valamit le kell rakni az asztalra.

de az igaz, hogy a világ mentálisan létezik tudatunkban az érzékeinkre koncentrált jelenetsor megjelenésével per pillanat, amit ki lehet terjeszteni, vagyis tovább lehet látni annál, amit az öt érzék mutat...de ez gyakorlás és belátás kérdése.


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. febr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Vox ***** válasza:
Szerintem ha valaki tudatosan csinálja akkor az van amit ő akar, mert nem csak hiszi, vagy reméli, hanem tudja hogy az és úgy van mert ő azt akarja.
2011. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

"amire gondolsz az ezáltal már létezik" Igen. a gondolataiddal sok mindent befolyásolhatsz környezetedben. Még a saját egészségedet is. A depresszív, pesszimista gondolkodás módú emberek hajlamosabbak a betegségekre. Továbbá a gondolataidat kivetíted a környezetedre. Tan mese:

Egyszer egy férfi kiment az istállóba, hogy a lovaknak szénát adjon. De a vasvilla eltűnt. Ahogy kereste, a ház előtt elment a jóra való szomszéd fia. Aki úgy nézett, mint egy tolvaj, úgy járt mint egy tolvaj és úgy is lélegzett mint egy tolvaj. Másnap a vasvilla elő került a széna boglya mögül. A fiú megint arra járt. Ezúttal kedvesen és tisztelettudóan nézett és tiszteletre méltóan járt... Remélem érthető :D

2011. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Volt egy kísérlet (az itt lévő, témában jártasabb emberek már lehet hallottak róla):

leültettek egy szerzetest, hogy meditáljon az épp mellette megfagyó vízhez. Amikor azt mondta magában meditációkor, hogy "szeretet", a víz mikroszkóp alatt jól kivehetően egy szív alakhoz hasonlatos alakot vett fel megfagyása után.

Volt több ilyen kép is, de nem akarok hülyeséget mondani, hogy mik jöttek ki.

Most gondolj bele: csak az emberi test 68-70%-a víz, és akkor a többi esetet, ami nem ember azt még nem is vettük.


Szerintem 2012-ben sem azért lesznek majd balhék, "mert hogy jön a világvége". Hanem azért, mert azoknak az embereknek köszönhetően, akik az egész világot behülyítették ezzel a dologgal, óriási nagy gondolati-energiát sugároznak ki magukból az ebben hívő emberek. Fogadni mernék, hogy rengeteg bűnözés, katasztrófa, és egyéb sajnálatos dolog lesz majd a világban abban a néhány napban, de nem a valósnak mutatott magyarázat miatt, hanem mert az embereknek mér 4-5 évvel előtte is ezt nyomták a fejükbe, így tudat alatt meg akarnak felelni ennek a motivációnak. Elkezdenek (elkezdtek...?) ennek megfelelően gondolkodni, rosszabb esetben cselekedni is.

2011. febr. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!