Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy programozzam be agykontro...

Hogy programozzam be agykontrollar hogy arról álmodjak amiről szeretnék?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

agykontrollal programozni XD


te egy nagyon zseni gyerek lehetsz, minden szoftverkészítő cég kapkodhat utánad!

2011. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Az agykontrollos könyvekben ez részletesen le van írva. De a lényege az, hogy elalvás előtt lemész alfába, és "eldöntöd", hogy tudatosan fogsz álmodni. Igazából ennek semmi ördöngös technikája nincs. Csak gyakorolni kell! És ne elkeseredni, ha elsőre-másodikra...tizedikre nem sikerül. :) Nem feladni! Mert ha elég tudatossá válsz, sikerülni fog! :)


Szép estét neked!

ParlanDo

2011. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden nap legalább egy ilyen kérdés fel van téve. Azokat is olvasd el szerintem, többmindent megtudhatsz.
2011. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Angol fórumokban találhatsz bővebb információt Lucid dreaming név alatt. magyarul éber álom. Általában annyit írnak hogy tanuld meg azt hogy csekkolod a valóságot mondjuk 30 percenként azzal hogy megnézed az órádat. Ha ezt megszokod és reflex szerűen megteszed mindig álmodban is megfogod csinálni. DE az álomban nincs idő. Igy az órád se fog mutatni semmit. Tehát rájössz hogy ez nem valóság. Innentől kezdve bármi megtörténhet. minden csak a fejedben létezik.

ja és a villanyt is megpróbálhatod fel vagy le kapcsolni álmodba az se fog menni. Én általában akkor jövök rá hogy álmodok amikor halott kutyámmal találkozok.de ne akard erőltetni utána a dolgokat mert felébredhetsz. és vigyázz memória nincs álmodás közbe lehet hogy rájössz hogy nem valóság de rögtön el is felejted. egy jó tanács ússz az árral.

2011. febr. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

igaza van az előttemlévőnek! ugyanezt akartam leírni:D ha nincs órád az is elég ha rajzolsz a kezedre egy "X" et vagy akármit lényeg az hogy egyszerű minta legyen a rajz. a lényeg a mozdulaton múlik hogy óránként megnézed a rajzot.

sok szerencsét:)

2011. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát engem eléggé meg viselt a költözés, ezért amikor már mindent berendeztünk volt egy álmom, hogy így bele gondolok tiszta marhaság szellemek szórakoztam velem a régi házban ami mellesleg teljesen be volt rendezve, ez valami rém álom lehetett, mert tiszta víz voltam és beszéltem álmomban, de amikor a régi házban megláttam a hűtőt amit éppen az nap sikerült becipelni minden eszembe jutott és tudtam, hogy ez egy álom, de amikor meg ijedtem át tekertem az új házhoz és mondtam anyának hogy mi van oda át beszéltem álmomban és erre felébredtem akkor jöttem rá, hogyan tudok olyat álmodni amit szeretnék

elalvás előtt azon kell töprengned és az óra dolog nem mindig jön be álmomban ugyanis tök másmilyen vagyok egyszerűen csak tudom hogy nem valóság

2011. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

1 válaszoló szerintem azt se tudja mi az az agykontroll.... :D

nekem sikerült 2. de mostanában valamiért nem szerintem azért mert nem hiszek benne....


amugy a tükrös modszerrel

1. 333222111

utána 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

utána nézel egy tükröt és azt latod benne mit nem szeretnél

utána félretolod látsz egy másikat amiben az van amit szeretnél

utána ezt is félretolod és képzelsz egy olyat hogy "Ez fog történni"

2013. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!