Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll segíthet a...

Az agykontroll segíthet a merevedési zavaromon?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Körülbelül 7-8 hónapja küzdök merevedési zavarral. Eleinte azt hittem, hogy stressz okozza, illetve teljesítménykényszer, de késöbb prosztatagyulladást állapitottak meg a probléma okának. Ezt kezeltem, a teljes erekcióhiány megszűnt, van merevedésem, csak furcsamód "egyszeri", vagyis egyszer van erekcióm barátnőm izgatására, utánna bummm, képtelen vagyok rá újra. Arra szeretnék választ kapni, hogy az agykontrollal javítható-e szexuális életem, illetve az efféle problémák?
2011. febr. 26. 00:34
 1/9 anonim válasza:

ha más a hitével rendbe szedte a szemtengelyferdülését, más visszanövesztett magán ezt-azt, akkor neked miért ne menne? :)

csak csináld! (Y)

2011. febr. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem véletlen mondják, hogy minden agyban dől el, úgyhogy szerintem igen! Viszont próbálj lazítani szexelés előtt egy kis alkohollal, hátha az segít! Egy kis pezsgő csak dob a hangulaton! Sok sikert!
2011. febr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Inkább autogén tréning, szerintem.
2011. febr. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy segíthet, de hinni is kell benne. Kitartás is kell hozzá!
2011. febr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Az agykontrollhoz agy is kell.
2011. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, javítható.. :) Próbáld az elmetükre módszerrel szerintem, de persze programozhatod másképp is magad. Majd a szinten kitalálod úgyis. :)
2011. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem először is menj el megint a dokihoz. Hátha csak valamelyik gyógyszered késői mellékhatása, vagy szövődmény.

Aztán hagyd a barátnődnek, hogy nagyon szeressen, nyugi, nem lesz köztetek semmi probléma emiatt.

Próbálj meg nem gondolni a merevedésre, lehet, hogy csak stresszeled magad, próbáljátok ki sokszor a "szex nélküli szeretkezést".

Én az agykontrollban nem hiszek, nagyon pihentagyúnak kell lenni ahhoz, hogy tényleg segítsen. A szívemen viselem a sorsod, hisz a barátomnak is hasonló problémái voltak, nála az volt a baj, hogy az orvosi beavatkozás hiába sikerült, utána is nagyon félt a kudarctól. Szerintem neked is ez lehet a gond.

2011. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én az agykontrollban nem hiszek, nagyon pihentagyúnak kell lenni ahhoz, hogy tényleg segítsen."

Biztosan nagyon sokat olvastál róla, és kompetens vagy a témában, ugye?


Amúgy igen, fontos az orvosi ellenőrzés, de megpróbálhatod mellette programozni. :)

2011. febr. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, az a véleményem, hogy az agykontroll nem sokat ér. Nem hiszek benne. :P

De ettől a kérdező megpróbálhatja, nyilván nem én fogom neki megmondani, hogy mit tegyen, és mit nem.

2011. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!