Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szeretnék megtanulni lemenni...

Szeretnék megtanulni lemenni alfa állapoba. Ez agykontroll tanfolyam nélkül is lehetséges? Lehet valahoa pl. csak relaxációra járni, és godolom ott ugyis sikerul?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden nap lemész alfa állapotba.
2011. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen,lehet.Javaslom Jose Silva Philip Miele :Agy-kontroll.

Működik.Nagyon egyszerű,és döbbenetes a z eredmény.

Sok sikert!

2011. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, hallottam már az agykontrollról, azért is kérdem, hogy ha a tanfolyamot nem végezném el, v.milyen egyéb uton megtanulhatnék e lemenni?..pl. relaxáció..de arra lehet járni? (mint pl. egy edzésre heti 1 -2 szer)
2011. febr. 28. 09:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el José Silva Agykontroll, és a Gyógyíthatsz c. könyvét. A Gyógyíthatsz leír egy negyven napos "otthoni tanfolyamot" Én most kezdtem el, nagyon jó! Mindenképpen megéri!

És amikor csak relaxálsz az lényegében alfa szint, mert megnyugszol, békesség vesz körül. Ilyenkor szoktam gyógyítani magamat :D

2011. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

okk, el fogom olvasni:)

de én nem gyógyitani akarom ám magam, hanem mást, de a lényeg, hogy alfa állpot kell hozzá.Rem. sikerul a könyvből elsajátitanom az alfát, mert azert biztos nem olyan egyszeru lemenni, igy lehet nem "uszom meg", hogy elvégezzem az agykontroll tanfolyamot

2011. márc. 1. 10:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok

a Gyógyíthatsz tutubiztosan megtanít lemenni alfába és fejleszti a vizualizációs képességedet is :D nem csak gyógyítani tanít...olyan dolgokat ír le ami a sima Agykontroll c. könyvben nincs benne.

na lényeg a lényeg sok sikert szorítok :D

2011. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A könyvből megtanulhatod, és lehetséges, hogy sikerül is.

Arra viszont figyelj, hogy kizárólag a SAJÁT agyad kontrollálhatod! Hiába írja a könyv: MÁSOKAT nem tudsz se gyógyítani, se rávenni valamire.

2011. márc. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!