Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miből áll pontosan az agykontr...

Miből áll pontosan az agykontroll tanfolyam? Ez valami meditációs technika?

Figyelt kérdés
Maga a szó, hogy agykontroll eléggé negatívan hangzik számomra, ezért is szeretném megtudni, hogy mi az valójában.
2011. aug. 11. 17:12
 1/3 anonim válasza:
64%
egy 4 napos kurzusról van szó, amely során megtanulsz lemenni alfába és ezen a szinten relaxálni tudsz illetve különböző technikákat sajátítasz el. Én a tanulás során használom a 3 ujj technikát, ezáltal rövidebb idő alatt és hatékonyabban tanulom meg a kiadott tananyagot. Aztán azt is szoktam alkalmazni, hogy egy általam beprogramozott időpontban ébredjek fel, (nem kések el a suliból, nem a telefon ébresztőjére kelek, ami egyből egy stresszbomba..) tudsz éjszakai üzenetet küldeni, én pl az egyik tanáromnak küldtem üzenetet hogy adja meg a jobb jegyet év végén és megadta (pedig kijelentette h nem fogja...). Aztán elmetükre segítségével könnyen elérheted a céljaidat (munka, lehetőségek...stb). Ezen a tudatszinten pár perc alatt fel tudsz töltődni és nem vagy egész nap nap hulla fáradt. És még számos technika van, amelyek nagyon hasznosak. Nekem megérte kifizetni a 24.000 Ft-ot érte ;)
2011. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Garpe ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó volt.

És abszolút nem kamu. Megtanítanak RELAXálni. Megtanítják hogyan érezz rábizonyos dolgokra. Hogyan tanulhatsz meg dolgokat könnyebben. Megéri pénzt fordítani rá.

2011. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem a pénz miatt kérdezem elsősorban, hiszen szerintem a tanfolyam nem túl drága. Viszont miben különbözik egy mélymeditációtól, amit tanítanak? Programozottan kelni pl tudok és soha nem voltak tanulási nehézségeim (valamit egyszer elolvasok az megmarad)...

De lehet, hogy kipróbálom, veszíteni nem veszíthetek vele, csak azt a kb 20e forintot, ami azt jelenti, hogy akkor most idén 2 cipővel kevesebbet vásárolok. Puff neki :D

2011. aug. 12. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!