Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll és az NLP...

Az agykontroll és az NLP között mi a különbség?

Figyelt kérdés

(MLP = Neuro lingvisztikus programozás)


Mert én nem látok lényeges különbséget. José Silva féle agykontrollos könyvet ismerem, és az NLP_vel a Merj nyerni! könyvből ismerkedtem meg.

Máshogy közelítik meg a dolgokat, de végülis nagyon hasonlítanak, a cél pedig ugyanaz.

Előre is köszi a válaszokat.


2011. márc. 16. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én agykontroll-t tanultam. Mikor meglestem mi az az NLP, hagytam, mert szinte ugyanaz volt, mint az Agykontroll (emlékeim szerint). Az Agykontroll meg jobban tetszik.
2011. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A két módszer más szempont szerint közelít a problémákhoz. Az Agykontroll a meditáció és az alfa szint révén, az NLP inkább nyelvi és viselkedési minták felhasználásával. Tíz éve Agykontrollozom, és azt kell, hogy mondjam, hogy néhány dologban hatékonyabb az NLP, mint pl. viselkedés megváltoztatása egy adott szituációban, másodpercek alatt végbemehet!
2012. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!