Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a különbség az agykontroll...

Mi a különbség az agykontroll és a vonzás törvénye között?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 18:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Van olyan kategória ezotérián belül hogy agykontroll, míg olyan hogy vonzás törvénye, nincs
2011. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
A vonzás törvénye tudományos, az agykontroll nem
2011. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A vonzás törvényét könnyű alkalmazni, és vagy bejön, vagy nem. Az agykontroll kicsit hasonlít ehhez, csak sokkal jobban működik, és szinte mindenen tudod alkalmazni-viszont kicsit hosszadalmasabb rendesen kitanulni a módját.

Én kis korom óta használom az agykontrollt - eredményesen - viszont amikor hallottam a vonzás törvényéről (olvastam róla rendesen) akkor szinte nevettem, hogy milyen egy leegyszerűsített próbálkozási mód.

2011. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valóban nem volt türelmem kitanulni az agykontrollt, de a vonzás törvénye teljesen beválik! :)
2011. júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

19:13-es vagyok

A vonzás törvényét a mindennapokban, napközben, egyfolytában ajánlatos használni, míg az agykontrollt pl. esténként, vagy ha van 1 óra szabadidőd és valami fontosat szeretnél elérni.

2011. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Oké, de mégis mi a különbség?
2011. júl. 5. 19:40
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Az agykontrollban van Troll, a vonzásban nincs.
2011. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Agykontroll: Olyan mintha relaxálnál, egy nyugodt állapotba kell kerülnöd (alfának hívják), ezen a szinten máshogy működik az agyad. Úgymond beprogramozhatod az agyadat, könnyebben visszaemlékezhetsz dolgokra, ez már részlet kérdés.

Vonzás törvény: Elméletileg ha pl. sokat gondolsz a pénzre, látod magad előtt, hogy pénzt kapsz (és persze teszel is érte) akkor meg kapod amit szeretnél.

2011. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az agykontrollal nem irányíthatom a jövőm?
2011. júl. 5. 20:31
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem! Az az alap, hogy a jövődet, de olyan dolgokat is megtehetsz, amire egyébként azt mondanád, hogy hülyeség, és ilyet nem lehet. Onnantól kezdve, hogy a hajszínedet megváltoztatod, odáig, hogy gondolatot olvasol minden lehetséges.
2011. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!