Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollos sikertörténeteit...

Agykontrollos sikertörténeteitekről írnátok nekem?

Figyelt kérdés

Olyanok beszámolójára lennék kíváncsi, akik a AK segítségével teremtették meg anyagi jólétüket, vagy így tettek szert tökéletes kapcsolatra,társra.Vagy a legmegfelelőbb munkahelyre.

Hogyan értétek el, milyen technikával?Mennyi idő alatt?


2011. márc. 21. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt ismered? Itt a belepö oldalon is sokat olvashatsz, es a forumba tovabb lepve IS vannak hasonlo cimek, pl. hogyan hoztuk letre a böseget...stb.

[link]


Az agykontrollt kb. 20 eve, igy az eletem minden területen hasznalom, es ugy erzem, nagy resze van mindabban, amit sikeresen megoldottam. Ez nemcsak egy elmeleti modszer, alt. fontos tenni is erte, hiszen igy lesz szamunkra hihetöbb. Tehat szivvel-lelekkel mindent beleadtam, minden altalam ismert tudasomat, igy az agykontrollt is, igy mindenhogy sikerülnie kell, persze a sajat korlatainkon belül. (=A masik eleteben a masiknak van elsösorban döntesi lehetösege, ez ellen nem tehetünk.)

Hogy milyen technika es mennyi idö alatt: ez nem az idötöl es a technikatol függ szerintem, hanem a hit/vägy/elvarastol. Alt. a "könnyebb"-en megvalosithatonak tünö dolgok elöbb teljesülnek, de csak azert, mert ezt hisszük, es ezekert kevesebbet is kell tenni. Es az sem mindegy, ki "honnan" indul szerintem. Pl. a ferjem nem agykontrollos, de alapvetöen pozitiv beallitottsagu, igy neveltek, ilyen lett, es van, akinek ezt ki kell alakitani magaban, amiert sokat kell tenni.

Sok sikert, csinald jol!!!

2011. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%

Én jól állok anyagilag, jelentős bankbetétem van, és lelkileg teljesen kiegyensúlyozott vagyok.


Ezt úgy értem el, hogy sokat spóroltam azzal, hogy nem iratkoztam be erre a marhaságra, továbbá a könyvet is letettem ez első húsz oldal után, mikor kiderült, hogy agyzsibbasztó hülyeség.


Köszönöm, agykontroll!

2011. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyak.kerd. oldal jellege es a valaszok terjedelme miatt is kevesbe kapod itt meg a kert infokat, ezert javasolnam a fenti linket.

Nehany pelda, az altalad kert területekröl:

Elsö munkahelyemet, munkakörömet olyan magamtol tavol allonak ereztem, es föleg az elmetükre segitsegevel, meditaciokkal kijelöltem akkoriban a par eves celjaimat. (Meditacioban azt vizsgalva, mit szeretnek, hogyan erzem jol magamat, milyen szakmat szeretnek.) A celkijelöles fontos, mert oda tartunk, pl. aki nem tudja, mit akar, akkor hogyan törtenjen az, ami a neki legjobb?

Elöbb mas munkahelyet kerestem, ami mellett megoldott volt a tanulas (tanfolyamokra es vizsgazni elmenni). Az iskolai vizsgakhoz is föleg az elmetükret hasznaltam. Munkahelykereseshez is, itt tegyük hozza, hogy fontos, milyen szavakat mondassz (vagy gondolatokat gondolsz), egyik fontos: a "lehetöseget eszreveszem". Szubjektiv kommunikaciot egy-egy felveteli beszelgeteshez. Igy talaltam egy munkahelyet, ahol bar nem minden volt tökeletes, de a fö celomnak megfelelt: egy ev mulva tudtam egy hasznalt autot venni.

Gazdagsag I es II. kazettakat sokat hallgattam a hatterben. Napi 2 orat vezettem akkoriban, ezt az idöt felhasznaltam arra, hogy halkan mellettem szolt. Az albimat midnig ki tudtam fizetni, vegülis jol eltem, heti 2-3szor fitnesszterembe is jarrtam, es kb. fel even belül megismertem az elsö olyan ferfit az eletemben, aki nalam "jobb modu" volt.

A ferjemet es az anyosomat is "programoztam", meg is felelnek a programozottaknak, amit akartam, elertem. De tegyük hozza, hogy feladatot mindig ad az elet, igy mas dolgokban meg nem felelnek meg. (Pl. anyosommal tenyleg jo a kapcsolatom, tenyleg azt latom, amit programoztam - de inkabb csak masok elött mutatja, es hozzam sincs egy szava sem, igy hangos/merges sem - de sajnos ez csak szinjatek. Van egy olyan oldala, ami nem programozhato: az ö döntese.)

Van "tetö a fejem felett", jo anyagi körümenyek között elünk. A gyermekaldast is sikeresen programoztam.

Kicsit ugy tünik, mintha a "tökeletes" tars, munkahely...stb elvarasokkal azt gondolnad, van egy ilyen, ami utan majd eletünk ezen területe stabil lesz es ott majd megall minden. Nekem az a tapasztalatom, hogy egyreszt mindenhogy kapunk feladatokat is (ahogy a tars-es rokonprogramozasnal is irtam), masreszt mi magunk is valtozunk. Pl. a tarsproramozasnal sokkal fontosabb volt a biztonsag, most ezt a merce fontos, de kicsit lejjebb vinnem az "izgalmak" javara.

Egeszsegi probl-kat is sikeresen megoldottam: torokpolip mütet nelkül, szüles utani gyors felepüles. Sokat segit a testi-lelki egeszsegem fenntartasaban.

Ha valami nem megy, keresem a lehetöseget, hogyan lehet mashogy.

Az alomkontroll technikat is szeretem, jobban, mint a poharvizet, mert szerintem ez ketsegkivül a tudatalatti valasza, itt nem keverhetö bele a tudatos, racionalis enem, egom, mivel alvas közben van. Föleg dönteseknel szoktam, pl. elvallaljak-e egy munkat - igy mar nemet mondtam egy nagynak tünö külf.-i lehetösegre, es erdekes, hogy aki felajanlotta, ö meg Magyaro-on el ugyanugy, mig akkori igerete öt is jobb elethez kellett volna, hogy juttassa.

Az agykontr. egyik pozitivuma, hogy a megerzeseket is fejleszti, amit ugy is fel lehet hasznalni, hogy pl. minden agykontr-os dolgot nem veszek meg, csak amit fontosnak erzek az en szempontombol.

2011. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*torokpolip mütet nelkül meggyogyult


bocs


Meg annyit, hogy az agykontroll csak egy modszer, amit felhasznalHATSZ a celod erdekeben. Nem csodaszer.

Pl. amit irtam anyosomrol: ami programozhato, az MIND bejött, mi lenne, ha meg ez sem lenne jo? Ezt igy kell erteni, tehat magaban az agykontr-rol csak jot tudok mondani.


elsö, ismet

2011. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. márc. 21. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!