Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Melyek a legjobb agykontrollos...

Melyek a legjobb agykontrollos könyvek?

Figyelt kérdés

Már régóta barátkozom a gondolattal, hogy elmenjek egy agykontroll tanfolyamra, hol erősebb, hol gyengébb az elhatározásom. Ezért szeretnék elolvasni egy két könyvet a témával kapcsolatban, hogy könnyebb legyen a döntés és ehhez szeretnék segítséget kérni, hogy melyek a legjobb könyvek, amiket érdemes elolvasni, ami segít belelátni az agykontroll lényegébe, esetleg van olyan könyv amiből technikákat is lehet tanulni? Előre köszönöm a válaszokat!

Biztos millió ilyen jellegű kérdés volt már és ezért bocsánatot kérek... és ha valakinek több ideje van megkérném, hogy esetleg saját tapasztalatáról írjon pár szót! Köszönöm még egyszer!


2011. márc. 26. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kizárólag a Sylva könyv!
2011. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hose De Silva két alapkönyve. Ezekből mindent megtanulhatsz. Nem bonyolult könyvek. Utána majd bővítheted a tudásodat egyéb könyv-és hanganyagokkal.
2011. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BlackSword ***** válasza:
0%
Amelyeket elégetnek...
2011. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát én olvastam egy ilyen könyvet: Joseph Murphy: Tudatalattid csodálatos hatalma 1. Nekem nagyon tetszett mert voltak benne megtörtént és igaz dolgok. Pl: Egy öreg nő vak volt. Mindig sokáig úgy élt, hogy megfog gyógyulni a szemem. (agykontrollal) egyszer megjavult a szeme, és elment az orvosához. Az orvos azt írta a füzetbe: "Halott szemekkel lát". Sok sikert hozzá. :)
2011. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!