Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meg tudná nekem mondani...

Meg tudná nekem mondani valaki, honnan tudok letölteni Silva féle agykontrollos hanganyagokat letölteni?

Figyelt kérdés
Olyat , amelyiken például mondja , hogy most mire gondolj stb.
2011. júl. 28. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Silva egy csaló. Saját pénzügyi gyarapodására találta ki az agykontrollos meditációt, "lemásolta" a jógából, és a "rendes meditációból".
2011. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Ráadásul messze nincs olyan hatásos, mint a jóga.
2011. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Valamennyire az agykontroll is segít, ez tény. Viszont, mint írtam, messze nem az "igazi".
2011. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Egy jóbarátomtól hallottam. :)
2011. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
torrentoldalakon szokott lenni agykontroll kutatgass!
2011. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen sajnos van benne valami amit mondtok, mert most bukkantam rá egy relaxációs könyvre és szinte ugyanazok vannak benne.
2011. júl. 28. 21:27
 7/10 anonim válasza:
letölteni szerintem nem tudod letölteni XP
2011. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Én elvégeztem a tanfolyamot. Ha valaki azt mondja, hogy csaló volt, akkor nem végezte el a tanfolyamot. Valóban több helyről lett összeszedve az anyag alapja, José Silva csak elvégezte a munkát a csiszolatlan gyémánttal. Csodálatos technika, megéri elvégezni a tanfolyamot.
2011. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

szrintem az előttem szólóknak igazuk van, hiszen az emberi agy az nem változó, viszonylag állandó (már akinél) dolog, igy nem csoda hogy a kutatók ugyanoda jutnak a vizsgálataik során. szerintep pedig a jóga sokkal komolyabb beleélést és rendszeres testmozgást követel, mig az agykontrollon simán leülsz egy székbe és valami hipnózisszerű állapotba kerülsz...

(alfa, béta....)

2011. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%

De szeretem, amikor valakinek olyan dologról van negatív véleménye, amiről nem tud semmit... :) Olvassatok utána, mielőtt kritizáltok.

Ne ítélj, hogy ne ítéltess.

2011. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!