Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Rendeltem egy pasit tegnap...

Rendeltem egy pasit tegnap este az univerzumtól, és utána még aznap este vele is álmodtam! Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy Ő jelent meg az álmomban, mert egy konkrét fiút kértem!
2011. márc. 28. 21:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
nagyon beleélted magad hogy megkapod és a tudatalattid megvalósította álmodban.
2011. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
általában 3 munkanapon belül szállítja az univerzum
2011. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

ha sikerülne ,akkor vagy nagy tehetséggel vagy megáldva ,vagy nagyon szeretnéd ,vagy valami véletlenszerűség(bár én ebben nem hiszek)


akkor könyvelheted el sikernek ,ha tényleg összejöttök:) úgy legyen

2011. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%
Igen így van, ha normálist rendelsz. De a speciálisra ( pupos, egyszemű, homokos) kicsit többet kell várni.
2011. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!Írj,ha a valóságban is betoppan az életedbe!Van rá esélyed.

Elmondok egy történetet.Évekkel ezelőtt el akartuk adni a házunkat.Éppen akkor tanultam könyvből az agykontroll alapjait.Kipróbáltam.Elképzeltem egy kockás ingű férfit,aki kiszáll a piros színű autójából,és érdeklődve körbejárja a házat.Három nap múlva ez a jelenet ugyanígy játszódott le a valóságban.Még a kockás ing is egyezett.Vásárlás nem lett a dologból,de azt az eseményt nem is képzeltem el.

Érdekelne,hogy Te milyen könyv,módszer alapján "szólítod" meg az univerzumot?

2011. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Azt mindenesetre ne felejtsd el ellenőrizni, hogy meddig érvényes rá a garancia! :D
2011. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 BlackSword ***** válasza:
66%
Bocs az ügyeletes rendelésfelvevő elírta a címet... Hová mennjek???
2011. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Szoták Soma válasza:
54%
Nem akarom elvenni a kedved, de univerzumtól nem tudsz rendelni. Max webshopokból, de ott meg ritkán lehet embereket venni =). Az álom csak azért volt mert beleélted magad. Pl.: ha elképzelem este hogy holnap egy csávó odajön hozzám és ad egy PlayStation 3-at és tovább gondolkodva a dolgon arra lyukadok ki, hogy végülis megtörténhet, akkor beleélem magam, egész este ezen jár az agyam és végül valószínű, hogy erről is fogok álmodni...
2011. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy te nem hiszel benne! Szerintem igenis lehetséges! Sokan beszámoltak már róla, hogy beteljesült az amit kértek!
2011. márc. 29. 19:25
 10/21 A kérdező kommentje:
Ezt a könyvet olvastam: Barbel_Mohr_-_Rendeld_meg_az_Univerzumtól
2011. márc. 29. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!