Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Harasztosi László érmét...

Harasztosi László érmét rendeltem az édesanyámnak akinek rosszindulatú daganata van. Valaki hsználja? Mi róla a véleménye? Igazándiból hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
Mivel utaztatni nem tudom /vidéken él és vannak olyan problémák ami miatt nem tud utazni/ akkor ő házhoz jön? Tudom: kérdezzem őt.. de most ittvagyok...
2011. márc. 14. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Remélem,hogy nem fizetsz érte? Nem fog semmit használni anyukádnak.
2011. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tom Benko ***** válasza:
24%
Inkább onkológust és terápiát kellene. Édesanyádnak meg jobbulást.
2011. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Harasztosi László egy Dawn kóros debil. nÉZD MÁR MEG HOGYAN NÉZ KI.
2011. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Külsejére nézve.. nem hiszem hogy down kóros lenne.. ha mindaz igaz amit írnak róla...akkor talán nem lenne ez a véleményed.Ismeretlenül nem kell kritikát mondani senkiről , azért , mert kövér. .. ez a véleményem.
2011. márc. 14. 23:11
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Én találkoztam is vele, tiszta Dawn kóeos debil, nézd meg milyen bambán néz.
2011. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

Ha netan tulsulyos, akkor gyogynovenyteakat kellene fogyasztania, mint zsurlot, mivel ennek pl. van vizhajto hatasa is, sot a csalanteanak is van. Tehat mar ezek is segiteni fognak.

Aztan az etkezesi szokasait kell megvaltoztatni, es az eletmodjat.

2011. márc. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A csalán tea stb...az úgy gondolom az ő problémájára nem elég már. Eddig is és most is Avemar.. Flavogenin pro... Vitanax....és COD teát fogyaszt.
2011. márc. 15. 11:31
 8/9 A kérdező kommentje:
...az étkezési szokásairól?? Mindent csak folyékony állapotban ehet /vastagbél daganat/ és csak többnyire bébiételt vesszük , mert az nem tartalmaz tartósítószert.Amúgy meg nem nagyon marad meg benne az étel..megeszi és kis idő múlva távozik minden. Bocs , hogy ezt így ideírtam.
2011. márc. 15. 11:33
 9/9 anonim válasza:
Szia! Én érzem az érmét. Anyudnak milyenek a tapasztaltai?
2011. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!