Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Akiknek működött a vonzás...

Akiknek működött a vonzás törvénye párkeresésben. Hogy csináltátok? Leírnátok a történeteteket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

Mi az a vonzás törvénye?

Egyébként én soha sem szeretnék párkapcsolatot, nem is volt még eddig.

18/F

2011. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
18/F megkérdezhetem, hogy miért nem szeretnél?
2011. máj. 15. 22:14
 3/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok


Nem tudom, hogy miért...


Itt van egy kérdésem, innen jobban megismerhetsz:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__17..

2011. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Csak azt kell hinned és majd hozzád vonza. Ez nagyon szép, csak épp tenned kéne is valamit. :)akár neten párt keresni, vagy szórakozó helyen. És ha eközben el is hiszed hogy menni fog , menni fog. :)


Minden belülről fakad :) önbizalom :)

2011. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kell egy piros alacsony sportautó, egy vastag buxa. Az vonzza a csajokat és nem az, ha tűzlabdával hajigálod őket.
2011. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de ha már itt tartunk egy lánynak mennyire előnyös ha jó autója van, vagy vastag buxája? Ne értsetek félre, sosem próbálkoznék ennyire szánalmasan, nem is vagyok gazdag, csak kérdezem kíváncsiságból.
2011. máj. 16. 16:44
 7/12 anonim válasza:

"Az, amire vágysz, ott van körülötted, és csak arra vár, hogy megfogalmazd a kérésed. Feléd törekszik, de tenned is kell azért, hogy megszerezd. A világegyetem azt akarja, hogy sikeres légy."


Készültem...,aztán motyogás lett belőle. Ez volt a szerencsém.

2011. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vizualizáció.

Képzeld el álmaid férfiát/nőjét! Írd le egy lapra, hogy hogyan képzeled el az új társadat, és mindennap fusd végig a listát, és képzeld el, ahogyan együtt mentek el vhová; moziba, sétálni stb.

Mivel hallottál a vonzás törvényéről, feltételezem olvastad a Titok c. könyvet, vagy filmen láttad. (ha nem, a neten meg tudod még nézni)

Emlékezz csak annak a nőnek az esetére, akinek a cselekedetei és az álmai szöges ellentétben voltak. Nagyon szeretett volna egy jó kapcsolatot, de aztán rájött hogy benne (-pontosabban a körülményeiben) van a hiba. Pl.: a szekrénye dugig volt ruhákkal- egy másik emberé már nem fértek el benne. Mindig az ágy közepén aludt -hol fért volna el álmai hercege, ha a királylány az egész ágyát végighemperegte? A kocsijával mindig az udvar közepére parkolt- de egy másik ember autójának már nem is volt hely. Mikor észbekapott, azonnal változtatott a szokásain, és tudatosan vonzotta be az áhított társat.

Sok sikert :)

2011. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
19:22 köszönöm! Igen, olvastam a könyvet és láttam a filmet is, nagyon jó volt!
2011. máj. 20. 20:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem te egy ilyen típusú ember vagy, mit ez a zongorista Yundi Li (gondolom, ez se jár diszkóba):


http://www.youtube.com/watch?v=hEnfZjqMSy0


Amúgy az Asperger szindrómával kapcsolatban maga Asperger ezt írja:


"Asperger megvédte az autisztikus pszichopátiával diagnosztizált gyerekeket, mondván, hogy nekik is megvan a helyük a társadalomban, jól betöltik szerepüket, sőt, még jobban is, mint mások. Tőle ered a „kis professzorok" elnevezés is."


Vagyis: találd meg a helyedet. Ezt vonzd be.

2011. máj. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!