Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aszexuális csaj vagyok. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális csaj vagyok. Ez igencsak meggátol a párkeresésben, mit tehetnék? Hol vannak olyan fiúk akik annyira nem igénylik a szexet?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom mert azt hiszem kidobna e miatt, félek a csalódástól.

Szoktunk beszélni barátnőimmel erről és nem értik nekem mért nem fontos ez.

(Kivéve ha iszok alkoholt, mert akkor néha érzek késztetést szexre, dehát az ritkán van)

Már azon gondolkozom nem érdemes így élnem pedig még csak 18 vagyok.


2011. máj. 5. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy aszexuális. Csak még nem próbáltad. Ha az lennél, akkor ittasan se kívánnád.
2011. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Ilyen férfi egyszerűen nem létezik!
2011. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
37%
Szerintem meg neked alapvetőbb problémáid vannak. Pl. depresszió.
2011. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt! A vállalkozás mellett se időm se energiám nincs nagyon ilyenre. A csajom pont ilyen mint te buli után teljesen beindul.. A vicc, hogy közben mindenki azt hiszi mekkora kurv@, mert elég jól néz ki. 21/F
2011. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-1,5 hetente csináljuk..
2011. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Házasodj meg,vagy ottvannak az impotens férfiak...Normális kapcsolatod valszeg sose lesz.Sportolj valamit az majd ad életcélt...
2011. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
a Marson...
2011. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy aszexuális, pusztán még nem voltál szerelmes és nem vonzódtál egy fiúhoz sem. Nem kell ezen stresszelni, ismerkedj nyugodtan, szexelni meg nem kötelező azzal ráérsz amikor megérsz rá, és úgy érzed szeretnéd.
2011. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 aszexual válasza:
én aszexuális srác vagyok és 23 éves. Szeretem a nőket, szeretek velük gyengéd lenni, simogatni, és csókolni egy lányt, szeretnék szerelmes lenni és boldog lenni vele, de nem érdekel a szex. Ha Te is így érzed, dobj egy emailt, és beszélgessünk, mondd el, Te hogy érzed ezt.
2012. jan. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!