Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan sokan írják itt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan sokan írják itt hogy önbizalom hiányosak. De aki az akkor az nem csak a lányoknál/fiúknál az, nem? Hanem az élet bármely területén. Vagy csak a párkeresésben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az élet minden területén. Legalábbis nálam így van. De nyilván, amikor az ember "élete párját" keresi, akkor fokozottabban előjön az önbizalomhiány.
2011. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az élet minden területén, legalább és én mindenhol...önbizalomhiány+pesszimizmus...
2011. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En pl. csak a nok teren vagyok onbizalomhianyos, mert csak itt vannak meg nehezsegeim, mig az elet mas teruletein mar befutottnak szamitok.
2011. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En is csatlakozom! Nem vagyok magammal elegedett (igen, a jo oreg peniszmeret...:D), emiatt nem mertem csajozni soha, onbizalomhianyos lettem es szorongo, es sajnos ez kiterjedt az eletem minden teruletere!

Sajnos aki nem tudja elfogadni magat es a vilagot ugy, ahogy az van, annak sokkal nehezebb dolga van masoknal...

2011. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az élet minden területén gondjaim vannak részben az önbizalomhiány miatt.
2011. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én csak a lányokkal szemben.
2011. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!