Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Eltűnt háziállatot találtatok...

Eltűnt háziállatot találtatok már meg vagy hívtátok már haza agykontroll vagy angyal, bármi segítségével? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Hétfőn láttam legutóbb az egyik cicámat. Ivartalanított 5éves lány,soha nem ment még el 1 napra sem.

Kétségbe vagyok esve.


2011. máj. 26. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt te se gondoltad komolyan. De ha igen hivd fel a telejosdát és talán ott megtudják mondani h hol van. Mert multkor megmondták ott egy nőnek merre van a pénztárcája, és a nő tényleg megtalálta :)
2011. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha nem értesz az agykontrollhoz ne válaszolj. Miért van kényszered a hülye válasz írására? (NEM kell válaszolni)
2011. máj. 26. 19:58
 3/13 anonim ***** válasza:

Te idióta kérdező! Agykontrollal nem fog menni.Angyallal igen. És a tv-ben is tudnak válaszolni. És olvasd el a kérdésedet onnantol hogy: Hivtatok már haza....

Angyalt hogy hivsz haza?ők mindenütt ott vannak.


És előző kommentelő voltam. Mi előtt kérdezel gondold át h irod. Legyen értelmes. És tudom mi az az agykontroll, tudok ingázni és angyal kártyát használni.

2011. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 BlackSword ***** válasza:
Nem kell ide se hókuszpókusz, se semmilyen éjszakai pillangó/drog... Csak követni kell a nyomát...
2011. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első kommentelő nem írt hülyeséget a josdával. Énis láttam több olyan adást, ahol megmondták hogy mi van.
2011. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ám tényleg volt már ilyen a teljosdával :D De én még nem próbáltam ki. Majd ha eltünik valalmim felhívom és leirom a véleményem.

Ám miért kellet ki irnod h ivartalanitott? Sztm senkit nem érdekel. Már bocsika.

2011. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Próbáld agykontrollal. Higyj benne, hogy meglesz! Aztán ha nem lesz meg, akkor meg nem hittél benne eléggé.
2011. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen dolgok helyett inkább próbáld megkeresni.
2011. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló: Mindegy mihez értesz,az inteligencia szinted a béka segge alatt van. Ismeretlenül bárkit leidiótázni...Ha nekem valami nem tetszik egy kérdésnél inkább nem válaszolok.Na mindegy,a válaszod téged minősít.

Köszönöm a válaszokat. Három napja kerestem,de mivel Tisza parton a gátnál lakunk nehéz nyomokat találni. Hál'istennek fél 9-kor hazaért egészségesen és éhesen.

2011. máj. 26. 22:07
 10/13 A kérdező kommentje:
20:26 az ivartalanítottat azért írtam,hogy senki ne írja miért nem ivartalanítottam akkor nem csavargott volna el.
2011. máj. 26. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!