Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Olyan tudatküszöb alatt ható...

Olyan tudatküszöb alatt ható hanganyagot keresek, amiben a szöveget a "zene mögé rejtik". Hol találok ilyet a megbízható, hatásos fajtából?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget!
2011. febr. 23. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:

agyhullám stimuláló zenére gondolsz? ha igen akkor ott van pl. brain sync, hemi sync, i-doser stb.

én eddig csak a brain sync-et és az i-doser-t próbáltam. az i-doser semmit sem használt, de a brain sync-et nagyon szeretem. nekem sokat segített, szerintem mindenképp érdemes kipróbálni...torrentről letudod tölteni...

amúgy még a hemi sync-et is érdemes kipróbálni állítólag az is nagyon jó

2011. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi!!, de nem erre gondoltam.

Ismerem a Brain-t és Hemi-t, nagyon jók, de olyan hanganyagokra gondolok, amelyekben szövegek vannak elrejtve. Megerősítések. (Pontosan nem tudom, hogyan, de a lényeg, hogy nem a tudatodat célozza, így nem tudod az állításokat felülbírálni.)


Üdv!

2011. febr. 23. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Fu hát olyat, nehéz találni, gyakran filmekbe is el van rejtve, és reklámokban is. A tudat alattid fogja fel.
2011. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
GOA trance zenékben sokszor idéznek híres emberektől, tudósoktól, filmekből intelligens mondásokat. de valószínűleg nem ez a fajta zene amit keresel.
2011. febr. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, rám a brainsync semmilyen hatással nem volt. Bár egyszer-kétszer bealudtam rajta :D
2011. febr. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Személy szerint én a Balogh Bélát hallgatom minden este. Több hangoskönyve is van neki. Egyébként nem lehet észre venni hogy most hangoskönyvet hallgatsz. Nyugis zene megy benne végig és egy kellemes férfi hang alatta. Ezt az egyet ismerem, remélem tudtam segíteni. :) 17/F

2011. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szervusz!


Köszönöm a hozzászólásod!

Hallgattam a Balogh Béla -féle hanganyagot, és nagyon tetszett.

Amit viszont most keresek, az olyan, amiben a szöveget, a mondandót, megerősítést nem lehet hallani. Ott van, de nem hallható az emberi fül által. Valamilyen módon rejtett. A normál hanganyagnál olyat hallhatsz, amivel pl. a lelkiállapotod miatt ellenkezik a tudatod (pl. elfogadom a testem, de ez nem igaz, mert ez és ez és ez...egy kamasz (Is! :) ) 1000 problémát felsorol és érzelmileg erősen reagál, nem tudja befogadni a pozitív megerősítést.)

Egyelőre nem találtam a kérdés válaszára, hogy pontosan hogy hívják ezt, vagy mi'képpen készítenek egy ilyen hanganyagot.


Üdv!

2011. márc. 6. 21:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Helló!


2. válaszoló vagyok, meglepődötten nézem, hogy senki sem érti meg a kérdésedet.

Drábik János Tudatmódosítás c. könyvében olvastam erről, ott bőven tárgyalja . Utána nézek most már, lehet említ példákatis :)

2011. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!