Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit tudsz a villámolvasásról?

Mit tudsz a villámolvasásról?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom, hogy a lényege, hogy megfogsz egy könyvet, ránézel egy oldalra, és rögtön lapozol is tovább, és kb. 1 oldalra 2mp-et hagysz, tehát nagyon gyorsan lapozhatsz, de később mégis valahogy elő tudod hívni az elmédből. Javítsatok ki ha nem így van. :S

Hogy lehetne ezt gyakorolni?


2011. jún. 3. 11:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem így van. Elhiheted, minden egyetemista ezt használná, ha ilyen könnyen könyveket lehetne bevágni:P De valójában a megjegyzett tartalom nem több, mint amit amúgy is megjegyeznél... Mindemellett igencsak leterheli az agyat, hamar belefáradsz.
2011. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok, hogy átlapozom a könyvet, és az egészet rögtön tudni fogom. Hanem hogy átlapozom, végigfutok a szövegen a szememmel, aztán később valahogy előhozom egy részét.
2011. jún. 3. 11:35
 3/31 A kérdező kommentje:

Ja, és a megjegyzett tartalom lehet hogy nem több, mint amennyit amúgy is megjegyeznék, csak sokkal kevesebb idő alatt jegyzem meg azt.

És nyilván ez az egész, csak sok gyakorlással sikerülhet.

2011. jún. 3. 11:37
 4/31 anonim ***** válasza:
11%
hát ekkora baromságot még nem hallottam:D
2011. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
Ha végigi futsz rajta a szemeddel, akkor már el is olvasod..
2011. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Csak olyan írjon aki ÉRT a dologhoz. Ha hülyeség lenne, akkor nem végezné el, nem tom hány tízezer ember az agykontroll tanfolyamot... -.- Csírák.
2011. jún. 3. 13:05
 7/31 anonim ***** válasza:
Én nem tartom hülyeségnek, bár nem "gyakorlom". Azt tudom, hogy vannak ilyen tanfolyamok.
2011. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

am mit vártál 1 ilyan oldalon lévő életszinvonaltól?

....

asszem igen.

fejleszthető,

és van olyan egyetemista aki használhat és USA-ban van olyan aki tudatós álmodásban tanul tudom a itt Magyarországon talán nincs mert annyira buták vagyunk hogy butának nézük amerikát miközben mi az unalmas monoton életett éljük ...

2011. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
E
2011. jún. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Valóban van egy ilyen módszer gyorsolvasás, villámolvasás. A szemet megtanuljuk devirglálva azaz széttartva használni, tehát nem egy pontba fókuszálni. Nem ilyen egyszerű,hogy letudnám itt irni néhány mondatban és ahhoz nekem is felkéne eleveníteni a könyvet. Nekem a Paul R. Scheele-től van meg a villámolvasás, ezt ajánlom figyelmedbe. Ez egy módszer amit, kitartással, tanulással, gyakorlással el lehet sajátítani. Én elég lusta voltam hozzá. Elő fordult, hogy sikerült és volt siker élményem, de már elég régen próbálkoztam vele. Lehet, hogy itt az ideje, hogy újra elővegyem. Sok sikert! És jó olvasgatást!


u.i: Ha arra számítasz, hogy idő ráfordítás nélkül ez menni fog, akkor csalódni fogsz és akkor felejtsd is el ezt a dolgot

2011. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!