Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit tudsz a villámolvasásról?

Mit tudsz a villámolvasásról?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom, hogy a lényege, hogy megfogsz egy könyvet, ránézel egy oldalra, és rögtön lapozol is tovább, és kb. 1 oldalra 2mp-et hagysz, tehát nagyon gyorsan lapozhatsz, de később mégis valahogy elő tudod hívni az elmédből. Javítsatok ki ha nem így van. :S

Hogy lehetne ezt gyakorolni?


2011. jún. 3. 11:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

am liza ennyire erővel...

okórban még ki neveték és lehetetlenek látták az űrbe utazást. most meg láss csodát a nem ragadott meg a tudományos agyi szint az okórin mert akkor nem voltak olyan emberek akik azt mondták tüzzzel,vasvillával hogy lehetetlen és ragadjunk mert a jelenlegi agyi szinten ami azt mondja lehetetlen.

2011. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Fuuton ***** válasza:

Kedves kérdező, én magam is szeretném elsajátítani, mert tényleg hasznos, csak a sok csíra azt se tudja hogy van agya.

Szerintem nem hülyeség, én úgy tudom, hogy valamiféle meditáció segítségével lehet ezeket előhívni.

2011. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Többször is kitért a sok okos, h ak mi egyetemisták miért nem ezzel tanulunk???


A válasz pofonrgyszerű:

1. nem ismerik

2. nem hisznek benne

3. ismerik, de olyan lusták, mint én voltam


>>>így kb marad egy igen csekély részük az egyetemistáknak, akik használják, de nincsenek annyian, h most minden fórumra beírogassák, h nekem sikerült, és használom.

bizonyára ezek azok az emberek, akiknek tényleg szükségük volt a villámolvasásra, és még így sincs annyi idejük, h itt-ott megosszák a véleményüket.

2011. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Rövidtávú és hosszútávú memória működéséről hallottatok már?

Ezeknek a megismert működése ugyanis kizárja, hogy olyanra legyél képes, mint 2 másodpercenként elolvasni egy oldalt, majd azt megjegyezni, ha normális ember vagy.


Arról volna szó, hogy a rövid távú m.-ból kerül át a hosszú távúba az információ, csakhogy azt tudni kell, hogy a rövid távú m. igen csak korlátolt, átlag 7 elemet tud tárolni. Nem 7 mondatot, hanem leginkább 7 szót és ennek is idő kell, amíg átmegy és megragad a hosszú távú m.-ban.

2011. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

tessék egy cikk a tanulásról és a memóriáról. Még olyat is mértek, hogy mennyi idő feldolgozni az információt.


[link]

2011. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
én egyetemista vagyok, és agykontrollal és villámolvasással vagyok kitűnő, a többieket nem értem, hogy miért nem használják. a villámolvasással lettem töri oktv-n 6. (országos középiskolai verseny), pedig csak szórakozásból indultam (most gyógyszerésznek tanulok).
2011. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Ezek után nem mondhat senki semmit. Az utolsó válaszoló, is használja, és meg is könnyíti a dolgát sok mindenben. :)

Leírnád röviden, hogy mit is tudsz erről, vagy hogy hogy lehet elkezdeni tanulgatni?

2011. jún. 12. 21:59
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát én agykontrollal kezdtem, gyerek tanfolyam, aztán villámolvasás, és végül felnőtt agykontroll. Mindenféleképpen tanfolyamot ajánlanék, mert könyvből nehézkes. A befektetett pénz és energia is megéri, később rengeteg időt spórolsz meg vele, és a pénz is hamar visszajön:) A lényeg, hogy utána gyakorolni kell, mert nem leszel egyik percről a másikra profi agykontrollos. én különböző technikákkal tanulok (három ujj, programozom a sikert, éjszakai üzenet a tanárnak, mikor mi) meg villámolvasom a tananyagot, és amikor kérdezik, (szinte) mindenre pontosan és tisztán emlékszem, mintha el tudnám olvasni, ha mégse, akkor megérzem a választ, vagy a legdurvább, amikor előre tudom a tanár kérdéseit. Volt olyan vizsgám, amikor 4 tételt kellett húzni a 100+X-ből, és kihúztam azt a 4-et, amit akartam, most van a vizsgaidőszak és mindig a kedvenceimet húzom, összeteszem a három ujjam, és meg is vannak a tételek.

Töriből a könyveket villámolvastam, ilyen kis (asztal méretű) térképeket is csinálgattam, és a szóbelin kívülről daráltam mindent, amit kérdeztek ott kinyílt a könyv a képzeletemben és már olvastam is fel amit láttam, persze ehhez azért olvasgatni is kellett a könyveket. De meggyőződésem, hogy sokkal könnyebben és hatékonyabban tanulok ezekkel a technikákkal. Szépirodalmat persze nem villámolvasok:)

2011. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
39%

Ha te letetted szórakozásból a töri oktv-t, akkor minek tanulsz gyógyszerésznek az összes könyvet kb 2 nap alatt bevillámolvashatod és már 1 félév alatt meg lehet a diplomád.


Egyetemistáknak is tartottak előadást erről annak idejében emlékszem, de kiröhögtük mert hülyeség. Ha tetszik szórakozzatok vele, de eredmény az nulla lesz.

2011. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Az eredmény nem lehet 0, hiszen leírta miben könnyíti meg a dolgát... -.-
2011. júl. 10. 19:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!