Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az alábbi dolog természet...

Az alábbi dolog természet feletti képesség, amit gondolatban tudok művelni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eleg !1x! hallanom egy dalt, es utana ha barhol barmikor meghallom, mintha gondolatban elore tudnam a dalszoveget, ereznem az osszes ritmust.

A szoveghez igazodva folyamatosan leforditom magyarra a fejemben, majd elkepzelem gondolatban, ami tortenik a zeneben. A vegere mar egesz csatater lesz, vagy epp kellemes seta az egen, angyalokkal megspekelve. Ajj de jo lenne, ha nem csak "gondolat" lenne...nem tudom leirni szavakkal amit erzek. Ezek melle meg azt is hozza tudom kepzelni gondolatban, ahogy dolgozok, es futok.

Olyan viszont nem megy 2 gondolatmenetben 2 szemely szerepel, es elkepzelem parosaval a dolgokat.

Gondolom ha sokat csinalom ezt, akkor megfajdulhat a fejem?!


2011. jún. 11. 21:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

legutoljara ezt kepzeltem el: http://www.youtube.com/watch?v=1RyjqHE_UkU

k jooooo

2011. jún. 11. 21:56
 2/19 A kérdező kommentje:
csak normalis valaszokat legyszi, en nem tartom magam bolondnak.
2011. jún. 11. 21:59
 3/19 anonim ***** válasza:
Képzeld el ezt a zenét: http://www.youtube.com/watch?v=NSTbZ3geRaE :D
2011. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
ezt én is tudom
2011. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ebben semmi ezoterikus nincsen, de attól még jó agyad van nagyon ;-)
2011. jún. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2011. jún. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Fantáziálni átlagos dolog, de ha egy egész verset megtudsz jegyezni elsőre az már valami, ám a mai zenék elég egyszerűek ahhoz, hogy azok ilyen téren nagy kihívást jelentsenek.
2011. jún. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ebben kapd el a rap részt:)

http://www.youtube.com/watch?v=quSRLETlKDg

2011. jún. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem ez az egész azt mondja, hogy valami elől, egy álomvilágba menekülsz. jobb lenne, ha azzal foglalkoznál, ami a valóságban történik veled. Ez nem természetfeletti képesség, hanem dús fantáziára mutat. De ez nem biztos, hogy előrébb visz az utadon. Ha valaki a fantáziáját szavakban tudja kifejezni, az az író. Önszuggeszció amit te művelsz. Ne tedd, mert előfordulhat, hogy a képzelet világból nagyon nehezen fogsz visszajönni, vagy idővel összekevered a valóságot, az álomvilággal
2011. jún. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kreatív a fantáziád és mellette van jó zenei érzéked is. Próbáltál valamilyen hangszeren játszani?
2011. jún. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!