Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll képesség,...

Az agykontroll képesség, tanulható vagy mindenkinek van?

Figyelt kérdés

Azaz csak bizonyos embereknek van, tanulni kell vagy mindenkinek van, csak nem tud róla?

Én kiskoromban használtam öntudatlanul, ha ez számít. Kb. 7 éves körül lehettem.


2011. jan. 22. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Az agykontroll az nem egy képesség, ez egy összefoglaló név, ezen belül vannak különféle módszerek, technikák. Nem értem, most pontosan mire gondolsz.


De az agykontrollt bárki megtanulhatja és használhatja, sőt, nagyon jó dolog, ha az ember nem ettől várja a csodát. :)

2011. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
95%

Meg kell tanulni.


Van már tanfolyam, azt olvastam, ott sokkal könnyebb, mert szakember segít. Ezt a José Silva, Robert Stone - Gyógyíthatsz című könyvben olvastam.

Ebben mindent leír, hogy hogyan kell csinálni.

2011. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, úgy értettem hogy ezt alapvetően mindenki használhatja vagy nem?

Mint az olvasás: például azt tanulni kell

2011. jan. 22. 14:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindenki tudja használni, csak előbb el kell sajátítani legalább az alapokat. :)
2011. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Jól írod kedves kérdező: "mint az olvasás".... Ehhez is kell egy bizonyos IQ szint, sőt szerintem magasabb IQ-val jobban megy (pontosabban szerintem az okosabb sikeresebb emberek öntudatlanul, észrevétlenül használnak ilyen technikákat a problémamegoldásra.)
2011. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 404 ***** válasza:
100%
Mindenkinek van, csak ahhoz hogy használni tudd ki kell fejleszteni.
2011. febr. 10. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
olvasd el josé silva-tól az agykontroll c. könyvet szerintem ott választ kapsz a kérdéseidre
2011. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!