Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ki mit gondol a DejaVU érzés....

Ki mit gondol a DejaVU érzés. Röl?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdés csak azért tettem fel mert épp ilyen érzésem van . és kiváncsi vagyok, hogy ti milyen értelmet tulajdonitottok neki !
2011. jún. 14. 11:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

a deja vu az okozza, amikor a látott kép az egyik szemből hamarabb érkezik az agyba pár ezredmásodperccel, ez megzavarja a memóriát, azért tűnik ugy hogy már megtörtént.

ez igaz a fülekre is.

2011. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ez érdekes ! Köszi válaszod :) ezen most agyalni fogok.
2011. jún. 14. 11:49
 3/23 anonim ***** válasza:
Csak kár, hogy téves ez a magyarázat.
2011. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
NA akkor kedves NewtonDarwinEinsten 2. válaszoló, mi a magyarázata a deja vu-nak?
2011. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

A hagyományos elképzelések szerint az okozza, hogy az egyik szemből néhány ezredmásodperccel előbb érkezik a látott kép az agyba, mint a másikból. A leedsi egyetem emlékezetkutató csoportja hipnózissal sikeresen előidézte a jelenséget. Ugyanez a kutatócsoport beszámolt egy vak emberről, aki szintén átélte a déjà vu-t halláson, szagláson és tapintáson keresztül.Egyik sem egyértelműen bizonyított tudományos magyarázat, sokan ezért a vallásban keresik a választ, mint például a reinkarnációban.



Kedves első! Előbb nézz utána a dolgoknak és csak aztán kezd el oltani a másikat!

2011. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mintha már láttam volna ezt a kérdést... fura...
2011. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:27


Valami link?

Amúgy több elmélet van, de azt nem értem, hogyha valaminek nem tudjuk a pontos 100%-os okát még akkor miért kell rögtön szellemkre, előző életre, jövőlátásra, szuperképességekre gondolni? nem a középkorban élünk...

2011. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
még várom a 2. válaszát, hogy miért lenne téves? mivel indokolja?
2011. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát ! Érdekes :) és még mindig agyalok:P
2011. jún. 14. 12:44
 10/23 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes érzés. Fáradtság szokta előhozni.
2011. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!