Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Éjszakai üzenetküldés. Rosszul...

Éjszakai üzenetküldés. Rosszul csináltam?

Figyelt kérdés
aki ért ehhez, lécci válaszoljon! :) szóval néha megy az üzenetküldés, de néha nem... de miért nem? ugyanúgy csinálom, mint amikor megy, és vhogy néha mégsem... mi a baj?
2011. júl. 5. 20:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy a lakásban nincs elég térerö..
2011. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Rossz időben rosszabb a térerő. Próbáld meg hogy kiállsz az ablakba vagy küldj e-mailt.
2011. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
húúdevicces...
2011. júl. 5. 20:58
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a másiknak nincs több hely a telefonján. Nekem egy 6310i-m van és már párszor betelt az SMS tároló.


Komolyra fordítva a szót: végezz el egy agykontroll tanfolyamot ami 24-40 ezer forint körül van modulonként. Csak arra figyelj, hogy normális embereknek ezt ne meséld mert akkor hülyének néznek.

2011. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
már elvégeztem... sokan nem hisznek benne de sokan igen... mindegy akkor, ha nem tudtok normális válaszokat adni akkor nem tudtok, azért köszi utolsó...
2011. júl. 6. 13:59
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
Vegyél egy okostelefont, azzal majd tudsz E-mailt is küldeni éjszaka.
2011. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mert azt gondolod, hogy nem fog menni.
2011. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat, nekem sem sikerül mindig. Leginkább mamámnak szoktam küldözgetni mert ő valamilyen szinten fogékony rá. Még az elején tartok, így kb 10-ből ha 5 bejön...:D

De nem adom fel! Szerintem rá kell érezni, megfelelő időben kell küldeni, megfelelő kéréssel, gondolattal...De, hogy mi a megfelelő azt nem tudom. :)

2011. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
ne nézetek ki, de engem érdekelnek az agykontrollos dolgok csak még nincs pénzem egy tanfolyamra... mit jelent ez az üzenet küldés amiről beszéltek ? / nem az sms, email válaszokra vagyok kíváncsi.../
2011. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
este amikor lefekszel aludni, lemész a laborodba, és azt mondod, hogy akkor akarsz és akkor fogsz felébredni, amikor XY a legfogékonyabb állapotban lesz az üzeneted vételére :) és elalszol, ha jól sikerült felkelsz, üzensz neki (pl szokjon le a dohányzásról vagy vmi) és akkor megkapja vmilyen formában az üzit...:)
2011. júl. 12. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!