Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Elvileg ha valamire sokat és...

Elvileg ha valamire sokat és erősen gondolunk, akkor ez megvalósul, ugye? Ennek ellent mond az a "mondás", hogy amit nagyon akarunk, az a visszájára fordul szinte, olyan mintha sodrásirányba eveznénk. Mi az igazság akkor?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Az igazság az, hogy értelmes kérdés ezotériában nincs.
2011. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sokat és erősen gondolok a 6os lottó számaira és mégse... Akkor most azért se fogok, és kiderül. :D
2011. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ezen én is gondolkoztam már...és nekem eddig mindig az jött be, hogy ha vmire sokat gondoltam csak azért se jött be...viszont mások meg esküsznek a vonzás törvényére....
2011. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Magaddal azt tudsz csinálni amit akarsz, ha képes vagy a tudatalattidra befolyást gyakorolni. Szó szerint bármit.
2011. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

volkh jól mondja meg az igazság az hogy ha valamire sokat gondolunk az tuti bekövetkezik.


Ezért vagyok milliárdos, ezért feküdtem le 100 playmattell és ezért vagyok hallhatatlan.

2011. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem tudom mennyire kell "erősen" gondolni a dologra, de ha sokat ábrándoztam valamiről, mindig az ellenkezője történt, ha nagyon akartam akkor is. Mondjuk ez nagyobb dolgoknál fordul elő.

Ha kisebb célokra koncentrálok, egy idő után (van, hogy már nem is emlékszem régen ezt szerettem volna) megtörténnek, valósággá válnak.

2011. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ne igyál a medve bőrére előre!"


Nekem mindig ez jut eszembe ezekről a dolgokról, drága édesanyám is mindig mondta, h ne éld bele magad, mert utána nagy csalódás lesz.

Nálam ez a dolog működik....

2011. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!