Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van ebben igazság? (Kérdésed...

Van ebben igazság? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Találtam egy idegen nyelvű oldalonegy ilyen irományt:


Soha ne higgy három személynek: Kos, Nyilas, Halak.. Önzőek és kapzsik.


Soha ne veszíts el három személyt: Bika, Rák, Bak .. Őszinték és igazi szeretők.


Soha ne engedj el három személyt: Szűz, Mérleg, Skorpió .. Megtudják tartani a titkor, a barátságot, és megérdemlik, hogy láthassák a könnyeidet.


Soha ne utasíts el három személyt: Oroszlán, Ikrek, Vízöntő.. Őszinte, igaz barátok.


... mit gondoltok, van benne igazság? :) Vagy csak nagy humbuk az egész?


2011. szept. 13. 18:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Nincs... az első három negatív a többi pozitív? Miért?
2011. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
61%
Én mérleg vagyok, és igaz rám amit itt ír, de szerintem ez csak véletlen.
2011. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Pff...hát itt elég sok pont megdőlt...persze h humbuk az egész...
2011. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van benne valami, de ez így nem igaz!Mint ahogy az csillagjegy elemzések sosem.Nem minden emberre igaz az összes leírt állítás!
2011. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem hiszem. Én egy oroszlánt és egy skorpiót engedtem el, mert pont tökéletes ellentétei voltak a fent említett leírásnak.
2011. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
64%
nincs. ilyeneket nem lehet általánosítani, én speciel nyilas vagyok, és véleményem szerint egyáltalán nem önző és kapzsi. a legjobb barátnőm rák, ez rá stimmel is, viszont az egyik "ex-legjobb barátnőm" mérleg. na ő aztán se titkot megtartani nem tud, és nem is érdemli meg a barátságomat, ezért is szakítottam meg vele a kapcsolatot sok-sok évvel ezelőtt. szóval, ez egy nagy humbuk :D
2011. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
Én kos vagyok és köszi, szerintem hülyeség, most minden ilyen jegyűre igaz lenne? Önző kapzsi halakkal is találkoztam már.
2011. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Na beégtem.
2011. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én halak jegyű vagyok, és úgy érzem igaz, de nem mindig vagyok ilyen.
2011. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
31%
szerintem igaz:)
2011. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!