Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyi igazság van szerintetek...

Mennyi igazság van szerintetek abban, hogy horoszkóp alapján illik egymáshoz két ember?

Figyelt kérdés
Sosem foglalkoztam ezzel, meg hülyeségnek is tartom, de pont nemrég figyeltem meg és olvastam el kiváncsiságból, hogy akikkel eddig volt dolgom pasik, mind pont olyan horoszkópúak voltak, akik nem illenek hozzám horoszkóp szerint és be is fuccsolt a dolog. És most találkoztam egy olyannal, aki a leginkább illene hozzám. Tapasztalatok?
2011. máj. 31. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0.
2011. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Killgun ***** válasza:
Tapasztalat nincs,de nem is akarok.Ha úgy állok hozzá,hogy biztos igaz és nem illünk össze,nem is fogunk.Inkább ez maradjon előttem rejtély. :')
2011. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz. :)
2011. máj. 31. 22:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a férjemmel abszolút nem illlenénk egymáshoz, minden horoszkóp szerint képtelenség lenne egy jó kapcsolat.

Az idén 24 éve vagyunk házasok, és eddig még nagyon jól megvagyunk egymással.

2011. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na ezt jó olvasni. :)
2011. máj. 31. 22:38
 6/13 anonim válasza:
72%
Minden szerda este begurittok pár sört. Előveszem a cerkámat és írok tizenkét némíleg rímelő ostobaságot. Rá két napra az ujságban olvashatod.
2011. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Zéró. Régen amikor még nem volt természettudomány, akkor az emberk azt hitték így működik a világ.
2011. jún. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmi.
2011. jún. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az alapján lövik be, hogy ki kihez illik, hogy két gyenge meg két erős személyiség ne kerüljön egymáshoz. Mert általában van egy domináns meg egy "alávetett" minden kapcsolatban. A férjemmel mindketten erős egyéniségek vagyunk. Elvileg szóba sem jöhetett volna a házasságunk a horoszkóp szerint (kos-skorpió), de kakiltunk az asztrológiára. Igaz, hogy szoktunk veszekedni, de elválaszthatatlanok vagyunk. Szóval mindenki másnak is azt ajánlom, hogy ne a csillagjegy megkötései alapján, hanem a szabadon a szíve szerint válasszon lelkifuka nélkül.
2011. jún. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akikkel eddig együtt voltam, azokkal elvileg jól ki kellene jönnöm a horoszkópom miatt, de pont olyanokkal voltam hosszabb ideig, akikkel nem kellene. Szóval ez ilyen, nem attól függ ki milyen jegyben született, hanem a személyiségtől.
2011. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!