Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Elhiszitek hogy valakinek 4...

Elhiszitek hogy valakinek 4 cm-t nőtt a pénisze 2 hónap alatt az agykontroll segítségével?

Figyelt kérdés

Tegnap a Morning showban volt egy agykontrollos ember, ő mesélte. Mesélte hogy egy nőnek szilikoncici keménységű melle lett, mesélt arról hogy bárki szerelmes lehet belénk, csak sokat kell elképzelni hogy járunk vele, együtt vagyunk.


Ezek után hogy lehet hinni ebben?


Ha működne minden férfi 25 cm-es farokkal mászkálna.


2011. júl. 13. 18:20
1 2
 1/15 anonim válasza:
76%
ez azért nem ilyen egyszerű, de lehetséges lehet.
2011. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

az ma volt

"Ha működne minden férfi 25 cm-es farokkal mászkálna."

nem mindenki tudja használni, nézd meg ezt http://www.youtube.com/watch?v=oBS_Z8xF-cE

és nem csak elképzelni kell, hanem érezni is

2011. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ha ma reggel volt akkor sorry, rosszul emlékeztem
2011. júl. 13. 18:46
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem is lehetséges. de sajna én sem tudom használni :S
2011. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi csoda!

Ha én a feleségemre gondolok egy perc alatt nő öt centit a péniszem, de aztán sajnos lelankad! :(

2011. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
az agykontroll k*rva régi..és úgy hívják önszuggesszió ... értékesítésben sokat kell használni...igazából működik ez tény...a faszodat nem növested meg vele...de sok minden pszichikális síkú dolgot meg tudsz vele változtatni...de nem azért mert elképzeled, hanem mert vágysz rá..és elkezdessz tenni érte..
2011. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak elhitették vele:D
2011. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A pénisz dolog szerintem igaz lehet, én is elértem agykontrollal különös dolgokat a testemmel kapcsolatban, bár nem ilyen téren.

"mesélt arról hogy bárki szerelmes lehet belénk, csak sokat kell elképzelni hogy járunk vele, együtt vagyunk. " Ez szerintem már nem igaz. Az agykontroll lényege pont az hogy a saját testedet és "lelkedet", elmédet tudod befolyásolni. Másokat szerintem nem lehet.

2011. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Alkalmazom én is az agykontrollt, és láttam már én is különös dolgokat. De azért ennek használata nem merül ki annyiban, hogy elképzelem, és kész. És leginkább saját magunkra lehet alkalmazni, ezt a pénisz dolgot még (bár határeset) lehet elhinném, de azért az már sok, hogy akárkit magunkba bolondíthatunk. Más embereket nem lehet befolyásolni semmivel.
2011. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

"Az agykontroll lényege pont az hogy a saját testedet és "lelkedet", elmédet tudod befolyásolni. Másokat szerintem nem lehet."

jajj dehogynem, ezt vonzásnak hívják

2011. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!