Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap este hülyültem a...

Tegnap este hülyültem a telfonommal h a naptárat megpörgetem. Előszőr 2019.11.11 jött másodszor 2018.10.9 harmadszor 2017. 09. 07 jött ki. szerintetek ez lehet egy jel vagy csak véletlen h mindig 1 év 1 hónap és 2 nap különbség van?

Figyelt kérdés
am nem néztem oda
2010. aug. 4. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Igen,pontosan 1 év 1 hónap és 2 nap múlva fog elvinni a mumus..
2010. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen.ilyen időkülönbséggel jönnek a bengák elvinni azt aki rossz fát tesz a tűzre.
2010. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
85%
Természetfeletti lények?lol
2010. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
13-szor meg kell pörgetni és amilyen dátum kijön 13.-ra, azon a napon egy véletlenszerű időpontban meg fog jelenni mögötted egy FBI-ruhás ember, egy furcsa bottal fog villantani előtted egyet, és abban a pillanatban nem fogsz hinni tovább ilyesmiben, valamint hatalmas tudásszomjad lesz tudományos írásokat olvasni.
2010. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
arra nem gondoltál ha megpörgeted, mindig ugyanolyan erővel, ugyanannyit fog menni?:D sztem semmi értelme nincs :D
2010. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem véletlen! Mint ahogy a kérdésed megírása sem a véletlennek, inkább a primitívségednek köszönhető!
2010. aug. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Akkor jon Quasimodo és lesz Bikisunáj :D
2010. aug. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha van is jelentősége,azt nem itt fogod másoktól megtudni :) De felkereshetsz egy jóst,látot,médiumot,akármit.Az szép kis összegért tutti mond neked olyat,amit beveszel.Nem bántás,igy van.

A számok jelentőséggel birnak életünkbe,de ezt nem más fogja neked megmondani hogy mit.derits ki te :) te láttad :) hogy más meg mit mond,az nem biztos h úgy van,mert nem vele történt,és lehet kamuzik is neked :)

Nekem másfél évig volt olyan h folyamatosan bárhova néztem mindig visszajött a 911-es szám :) azóta se tudom mit akart,de nem is érdekel.ha leragadnék itt,és ezt kutatnám,pont az élet mellett mennék el :) ha vki üzenni akar neked vagy bármi,akkor tegye :) de ha leragadsz valaminél,akkor csak az elméd játszik veled :) és elfelejtesz élni.ne törödj vele sztem,élj,és majd kiderül,vagy nem :) de ha nem akkor nem is volt jelentősége a dolognak :)

2010. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Jel mégpedig az hogy egy bengabikicsunájvicsrájvébészinűbikinicsunájxandu woodoo szörny elvisz a jetihez aki megesz és kiad magából egy kobold megeszi az ürüléket(téged) és a koboldot megeszi a rétszűjű kapafpgú nagyi monók
2010. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez se rossz de elmondom hogyan volt nálam .A 13 as számot szerncsétlenséget hozó számnak tartottam és amikor megláttam (mert ilyen számot nap mint nap lát az ember) tudtam hogy rossz dolog fog történni velem. Ez be is következett. Nem biztos hogy aznap, lehet hogy pár nap múlva, de azt annak a 13-asnak tulajdonítottam. Ma már lesz*rom a számokat nem jelentenek semmit, mert tudom hogy a TETTEIM okozzák a következményeket. És amit teszek az már nem ad okot aggodalomra...
2010. aug. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!