Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Diator miből gondolod, hogy 5...

Diator miből gondolod, hogy 5 hónap múlva világháború lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 20:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/123 anonim ***** válasza:
17%

Gondolataim szerint a bilberger, a szabadkőművesek, az egyház, és mind azok szervezet tervezi ezt a dolgot akiknek hatalma van világunk felet.. Úgy nevezték el hogy az angol-száz misszió, (persze lehet hogy nem fog megtörténni de ahogyan mostanában zajlanak a dolgok egyre jobban bizonyosodik, hogy igen is meg fog történni.)


Tudnotok kell hogy ezek a dolgok meg vannak tervezve már évszázadok óta, a világ elől el van titkolva nagyon-de nagyon sok dolog.


Terveik vannak, és a legnagyobb terv egyike a sok közül: a népesség szabályozás, mi erre a legjobb megoldás? = hámorú...


Ahogyan a terveikben szerepel, először a közel-keleten fognak zajlani a dolgok, amik majd átterjed Izrael ( tudni kell hogy Izrael az egyik legnagyobb fegyvergyártó ország) utána miután történik valami Izraelben, Pakisztán kihasználva az alkalmat megtámadja Izraelt, Irán vs Izrael,


Az arab világban háborúk lesznek ( Ahogyan láttam a híreket Tunézia utána Egyiptom, gondolataim szerint: az egyiptomi elnök is benne van a játékban azért nem mond le 300 halálos eset után sem ami az országában zajlott, lemondhatna de nem teszi meg, ő már nem a pénzért csinálja...) Az egyiptomi forradalom hamarosan átterjed az egész arab világra, miután ez meglesz, háborúk lesznek,


Innentől lerövidíteném: Nukleáris háborúk fognak kezdődni a közel-keleten, és közép keleti arab világban is. Ezután fegyver szünet lesz... Utána Európában statáriumot rendelnek el ( Európában egy ember kapja meg a hatalmat, úgy mond egyeduralom tej hatalom = teljes hatalom) Európa felet, ( gondolkodjunk egy kicsit, miért van ez a unió= véleményem szerint, ez is benne volt a tervükben na pedig, ha egy ország háborúba keveredik akkor az összes háborúba keveredik. )


Mi után Európában statárium lesz, elengednek egy pusztító járványt Kínában ahol több millió ember fog meghalni, Kína ezt úgy fogja értelmezni, hogy megtámadták , Kína elindítja a hadait ( innentől kezdve megy minden magától)


Az elsődleges céljuk : 50%-os népcsökkentés , miután ez meg van a következő terv gondolataim szerint a 500 millió fős globális népesség.


Remélem segítettem.


Hogy mért angol-száz misszió? Egyszerű mert még Napoleon idejében a háborúk során, egy ember meggazdagodott a nevére nem nagyon emlékszem Rokefeller (talán) Nem tudom, a ők családjából egy angol ember a tőzsdén kihasználta az alkalmat, és Anglia nagy hatalom lett.


Hát ennyi lenne.

2011. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/123 anonim ***** válasza:
65%

[link]


De már ne kérdezzetek :D inkább járjatok utána Google vagy mit tudom én :: ... :D

2011. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/123 tetris ***** válasza:

Most elmész aludni? És mi itt maradunk kétségek közepette?

Igenis kérdezni fogunk! Ne aludj itt nekünk fél 10-kor!


Na, de attól, hogy az arabok egymásnak ugranak miért lesz ettől statárium Európában?

2011. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/123 Tom mester ***** válasza:
86%

Diator neked töri tudás smafu bakker? Rockefeller ad 1, amerikai volt, ad 2 a napóleoni háborúk idején még pajzán gondolatként sem fordult meg a szülei fejében.

MEg különben is attól, hogy Egyiptomban zavargások vannak még nem jelent SEMMIT! Görögöknél is voltak nemrégiben, sőt a franciáknál is és abból se lett SEMMI!

2011. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/123 anonim ***** válasza:
44%
A Rokefeller család már amerikai, de az őseik angolok voltak, utána telepedtek rá az egész világra, miután Anglia nagyhatalom lett, utána átmentek Amerikába és ott építették ki az újvilág fejlődés közepette hatalmas birodalmukat, gondolom azért angol száz misszió mivel, hát a legnagyobb család a régi múltban angol volt... Érthető nem??
2011. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/123 anonim ***** válasza:
0%

Statárium Európában, logikus dolog véget lesz ez....

Hiszen nukleáris atomháborút folytattak , vagy is folytatni fognak a közel és közép keleti arab világban, ami véget okkal lesz statárium,


Az Európai unióba ki be nem mehet senki, hadakat fog előállítani mindegyik ország, saját és az unió védelmére is....


Tudnotok kell azt is, hogy ez mind meg van tervezve, több lépés is lesz, lehet hogy nem öt hónap múlva lehet, hogy 3 hónap vagy éppen 2011 vége fele december környék fog kirobbanni... Úgy vélem hogy a dolgok nagyon össze vannak egymással kapcsolódva, bonyolult de mégis értelmet lehet keresni a dolgokban, és összefüggések is vannak, lépésről lépésre haladnak...

2011. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/123 Tom mester ***** válasza:
25%
Nézzél már egy kicsit jobban utána. Rockefeller ősei franciák voltak!
2011. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/123 anonim ***** válasza:
65%
Ahogyan gondolom , a dolgokat felgyorsították... És ez nem vicc ( sajnos.)
2011. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/123 anonim ***** válasza:
69%
Diator! Te tudod egyáltalán,hogy mi a statárium? Szerintem nem. Találj ki valamilyen logikusabb,hihetőbb mesét ennél a zagyvaságnál!
2011. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/123 anonim ***** válasza:
65%

Koszonjuk "Nostradamus" a felvilagositast, ettol most mindenki boldog es naaaaaagy mosollyal az arcan fog elaludni:D

Szerintem holnaptol sz.rjunk a vilagra, melora, tanulasra, folytassunk elvhajhaszo eletmodot, 5 honap mulva ugyis nyiff nagyreszunknek, akik meg eletben maradnak ok se oruljenek tulzottan, jon 2012 s csatlakoznak ok is:))

Tenyleg ennyire nincs amivel foglalkozz?Akkor inkabb a "Pfuuu szellemet lattam, mit tegyek?" kerdesekkel orvendeztess minket.

Tessek lepontozni!

2011. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!