Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek lehet két, mélyen...

Szerintetek lehet két, mélyen egymást szerető ember között a gondolatátvitel, azaz kommunikáció a mindennapokban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 15:56
1 2
 1/18 anonim válasza:
35%
persze hogy lehet, a férjemnek dolgozok, így adom le a rendelést
2010. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Alkalmanként igen. Ha elég régen vannak együtt,akkor ismerik egymás természetét, azonosan gondolkodnak a dolgokról,így kitalálhatják egymás gondolatait is. Ebben semmi természetfölötti nincs. Természetesen gondolatban nem beszélgethetnek egymással,hang nélkül. Ez csak mese.
2010. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Apámnak nem adtak meg egy jobbkezet, és majdnem televerték oldalról nagysebességgel, anyám meg ebben az időben aludt, és azt álmodta hogy apámmal valami autóbaleset történt, vagy hogy majdnem autóbalesete lett. És felriadt, tiszta ideges volt. Majd amikor fater hazajött, akkor egyeztették a dolgokat , és az időpont is stimmelt nagyjából. Szóval biztos van ilyen. Pedig én aztán utálom az ilyesfajta ezoterikus

dolgokat. Gondolom nem egészen erre gondoltál, de én ennyit tudtam hozzátenni. :)

2010. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Természetesen lehet,hisz valamilyen szinten mindnyájan öszeköttetésben vagyunk egymással,főleg azok,akik között erős érzelmi kapcsolat van.
2010. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Erdekes dolog meg, amikor pl. ikrek ugyan azt almodjak...
2010. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
szerintem létezik. nekem a barátom édesanyja mesélte, hogy szavak nélkül is tudtak kommunikálni, persze nem tudom, hogy mennyire ezoterikus értelembe mondta, minden esetre tényleg erős kapcsolat van köztük!
2010. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
50%

természetesen nem

de csak hit kérdése, hogy hiszel-e ilyenekben, de attól még nincsenek.

2010. máj. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Apukám és én nagyon szoros kapcsolatban állunk egymással.

Sokszor van az,hogy ha mondok valamit már előre tudom mi lesz a válasza.

Ha történik valami,egyszerre mondjuk ugyan azt,vagy ha van egy tányér tele sütivel az asztalon ugyan azt a sütit nézzük ki magunknak.

Hirtelen csak ezek jutottak eszembe,de még sok más is szokott történni.

2010. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Lehet. Még egymást nem feltétlenül szerető de ismerő emberek között is. "Lényeg az azonos hullámhossz."(szerintem) Nálam például szinte folyamatosan működik a dolog a hozzám közelebb állókkal szemben. Néha elég egyoldalú.:) A párom és köztem napi szinten van rá példa.De elég furcsán fogalmaztad meg a kérdést mert a kommunikációval a gondolataidat közlöd az-az viszed át,és ez a boltban is így van holott nem szereted az eladót.:)(Az első hozzászólónál jogos a két pont:))!) Attól függetlenül értem mire gondoltál.Fent a válasz.
2010. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
65%

lehet bizony.

barátnőmmel szinte már meg sem kell szólalnunk, tudjuk mit akar mondani a másik :D

2010. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!