Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Akik agykontroll tanfolyamot...

Akik agykontroll tanfolyamot végeztek, miben változott meg az életetek?

Figyelt kérdés
Elszeretném végezni de elég sokba kerül és feleslegesen meg nem akarom.Kérlek segítsetek kinek mennyire hatásos! Köszönöm!!!!!
2011. júl. 21. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek hatásos ha szentelsz rá elegendő időt.
2011. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem semmiben.
2011. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Az életem nem változott semmiben... Nem volt jó semmire... Fölösleges pénz és időpocsékolás.
2011. júl. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

aki azt mondja, h semmiben, az nem is gyakorolta eléggé, nem hitt benne, nekik tényleg kár volt elmenni, sőt, egyáltalán belepofázni ilyen kérdésre, mert csak azokat tántorítják el, akik tényleg sokmindent elérhetnek vele.


Ma végeztem el teljesen az agykontrollt, szóval eddig nem tröténtek velem sorsfordító események, de ha rákeresel az agykontrollos sikertörténetekre, ak ott rengeteg eredményt olvashatsz.


nekem most csak a világképem változott meg, más dolgok miatt is úgy érzem nincsen lehetetlen, sokkal nyugodtabb vagyok, nekem a tanfolyam most csak így egy lelki megvilágosodást adott, h hogyan lehet kiegyensúlyozottabban élni, nekem már ezért is megérte volna a pénzt.


de be kell vallanom neked, ha azt az összeget kifizeted, és kitartóan haladó szintre fejleszted a tudásod, ak azt csekély összegnek fogod tekinteni a sikereiddel összehasonlítva.

2011. júl. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Utolsó válaszoló:

A kérdező azt kérdezte hogy miben változtatta meg az életünket. Miért ne írhatnánk hogy semmibe? Ide dícsérő szavakat lehet írni? Ha te is csak most vgezted el, honnan tudod hogy meg fogja változtatni az életedet?

2011. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

1, Kevesebb pénzed lesz.

2, Ha elmondod másoknak, akkor hülyének néznek.

3, Kevésbé gyakorlaitas tapasztalat, hogy mikor egyik rokonom elvégezte, utána hónapokig lehetetlen volt vele kommunikálni mert mindenre erőszakosan mondta a pozitív dolgokat, értelme nem volt mesélni neki semmit, természetellenesen viselkedett.

2011. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

00.50-esnek igaza van abban, hogy ez egy olyan módszer, amit gyakorolni kell. Folyamatosan csinálni.

Aki itt a gyors "meggazdagodás" lehetőségét, vagy akármi is legyen a célja, de azt minél hamarább akarja, annak valóban felesleges pénzt belefektetni, mert azokból lesz az ilyen "semmiben nem változott"-válaszoló.


Lelki egyensúly, kiegyensúlyozottság, s az a végtelenül pozitív légkör, ami átjár egy ilyen tanfolyamot, azt nem adja vissza egy könyv sem. Kedves Kérdező, mire van szükséged? Ha erre, menj bátran, megtalálod.

De ha eredményeket akarsz, fektess bele időt és energiát. Programozz napi szinten.


A többiek meg persze, hogy leírhatják, az ő életüket nem változtatta meg. Itt ezen a fórumon csak beszélgetünk a dologról. Ugyanakkor ne feledkezzünk meg róla, azért mert valami nem sikerült, nem biztos, hogy a módszer a hibás...;)


Itt valóban sok beszámoló van sikerekről:

[link]

2011. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
képesek lettek bizonyos dolgokra NEM gondolni.
2011. júl. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 24/L válasza:
Nekem a pánikbetegsémenél segített! Az agykontroll segítségével elmulasztottam és bátran állítom, hogy ezzel megváltozott az életem!
2011. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!