Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudom ezt elhitetni...

Hogyan tudom ezt elhitetni magammal? (a vonzás törvényéről lenne szó) nem tudom elhinni hogy az enyém hogyan tudnám mégis?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy nagyon szeretnék egy laptopot a drágábbik fajtából (600.000FT) és sokat gondolok rá vágyok is rá meg el is játszom hogy megvan de mégsem tudom elhinni.Hogyan tudnám mégis?Nektek hogyan sikerült?

Legyetek szívesek értelmes válaszokat adni :)

(Még egy mellék kérdés ha a vonzás törvénye ugye működik attól még létezhet és létezik is Isten vagy nem?)


2011. júl. 23. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivan?
2011. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csak okosan, mert ha nagyon vágysz rá még egy éjjel bevonzod magad a boltba. Am első. A titok című koholmányról beszél a kérdező. Szóbal. A vonzás az mindig jelen van fizikai értelemben, de attól hogy te elképzeled, hogy olyanod van, még nem lesz. Ez egy egyszerű és okos, de becsapós dolog. Szóval max kitartásra ösztönöz, de ha nem teszel érte csalódni fogsz. Nem jelenik csak így meg a szobádban a gép. Spórolj rá. Ha megteszed, megveheted, de ez sem a vonzás miatt van. Isten van e? Lehet hogy van, lehet hogy nincs.
2011. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
No istenről nem fogok és nem is akarok témát nyitni. Viszont az nagyon nem elég hogy ábrándozol róla, ajánlom akkor más könyvek alapos tanulmányozását is a témában. Ha ennyire nem értelmezted a dolgot még tanácsot sem tudok adni. Abban egy előttem szólónak tényleg igaza van. hogy mindenért tenni kell. nem fog csak úgy beugrani az ablakon a géped, DE jöhetnek olyan körülmények, események amik segíthetnek a cél elérésében. Elhinni, úgy tudod, ha kicsit át faragod a dolgokat és mondjuk azt mondod, hogy már elkezdted vonzani azt a laptopot, ami ugye igaz! Vagy kezdj el információt vonzani a vágyadról, hogy elkezdhesd azt megvalósítani!
2011. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 vezerdinka válasza:
azt hittem, mikor megláttam a kérdésed (magyarázat nélkül), hogy a gyerekedről beszélsz.. egyébként nem nagyon értem, hogy jön a 600.000 Ft-os laptophoz Isten, de azt hiszem, hamarabb lesz a laptop a párnád alatt a fogtündértől, mint istentől. vagy alt+f4, az minden ilyen ember gondját megoldja :)
2011. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az agykontrollban azt tanítják, h egy dolog eléréséhez kell a vágy, a hit, és az elvárás.


Ha nincs meg a reális magyarázat a dolog eléréséhez, ak a hited is kútba vész.

Az elvárást kell megnövelned, és a hited is nőni fog.


Én csak megadtam a logikai alapját a dolgoknak, de ugyanazt mondom, mint az előzők, tegyél meg mindent, h az elvárásod megnőjjön, vagyis keress pénzt, v tegyél róla, h kiérdemeld!

2011. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 phoenix9876 ***** válasza:
Ide az kell csak, hogy elérd a szükséges mennyiségü pénzt. Azzal foglalkozz,mert ha esélytelen annyi pényt összeszedned, akkor persze hogy nem is lehet elhinni, hogy megszerzed a laptopot. A titok cimu film meg egy rakás "nesze semmi, fogd meg jól...." Nem csak annyi az egész, mint a filmben.
2011. aug. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem és van másik olyan könyv ami olyan mint a titok csak jobban elmagyarázza hogy hogyan is kell használni?

És köszönöm a válaszokat :)

2011. aug. 11. 14:22
 8/9 phoenix9876 ***** válasza:
nem kell ide könyv, csak a józan ész. Minden könyvben ugyanazt irják csak másként. Tégy meg mindent és bizakodj, ez a lényeg. Ide munka kell, ami által pénzt kapsz, amiből megveszed a laptopot. Ennyi. Nem kell semmilyen blabla
2011. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Klaudia3721 válasza:
Szerintem ahhoz hogy hinni tudj valamiben ahhoz ismerned kell magadat.Csak akkor tudja az ember igazán hogy mit akar öszintén ha rendelkezik egy bizonyos önismerettel.nos ha ez nincs meg akkor is érzi az ember tudat alatt hogy valójában mire van szüksége mit szeret,mert valahol ezeket tudja csak hát nem mind1 hogy tudatosan e?és ha nemtudsz benne hinni talán annyira nincs is szükséged rá,mert én azt mondom a léleknek az anyagi világból nem kell semmi. Valójában ez tényleg nem boldogit minket.
2012. ápr. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!