Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a véleményetek a "vonzás...

Mi a véleményetek a "vonzás törvényéről"?

Figyelt kérdés

Aki ne m ismerné itt egy link.

Kicsit hosszú,olvassatok bele :

[link]


2010. nov. 25. 20:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
én filozófiai és egyéb könyvekből, tanításokból összebarkácsolt tákolmánynak tartom, de épp az alapok hasznossága miatt ennek is kb 40%-a igaz lehet.
2010. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
37%

> Mi a véleményetek a "vonzás törvényéről"?

Komplett baromság.

Komoly elmebetegsége van annak, aki ezt kitalálta...

2010. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
2010. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség,viszont néhány helyzetben igaz.Pl ha nagyon izgul valaki egy forgalmi vizsgán és stresszel,arra gondol,hogy ezt most elrontom akkor az könnyen bejöhet,de az sem valami eget rengető egyetemes erőnek köszönhetően.
2010. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
van benne valami!
2010. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Kb. ez olyan 0,000000000000000000000milliárd01 százalék lenne ha bejönne, annyira gáz, meg magasra épít, hogy baromság. Semmi alap, ilyesmi...

61/mama

2010. nov. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

mivel a világ mentálisan jelenik meg tudatunkban, ezért egyértelmű, hogy a gondolatoknak van kulcsfontosságú szerepe...ugye mindig minden olyan, amilyennek mi megéljük, amilyennek mi gondoljuk...és ha nagyon azonosulunk valamivel, akkor bizony egy idő után tapasztalhatjuk is azt a megjelenő világban. az első válaszolónak üzenem, hogy ha érdekli, akkor tudom adni a maradék 60% ot. :)


ui.: itt jóval többről van szó, mint kicsinyes dolgokat bevonzogatni...:)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
76%

Az okát, elvi működését hiába akarják magyarázni, főleg ezekkel a fizikainak mondott állítólagos törvényekkel. Csak sületlenségeket hordanak össze. Az se baj, ha nincs rá magyarázat, de ne keverjék a fizikát meg az ezoterikát, főleg, ha nem értenek valamelyikhez.

Egyébként én már sokszor képzelem el azt, amit szeretnék,de ez nyilvánvalóan nem helyettesíti a gondolkodást azon, hogy hogyan érem azt el, és a cselekvést.

2010. nov. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy van, hogy az emberek értesülnek róla, megpróbálják, és nem sikerül, aztán ott állnak, és azt mondják "de én hittem benne, mindent jól csináltam...ez baromság"

Én is így voltam, de egyszer bejött...

El is mesélem...

Reggel elfelejtettetem a dezodort (akkoriban még tényleg elég gondtalan volt az életem, és képes voltam emiatt is aggódni) a suliba menet a buszon, végig arra gondoltam, hogy basszus ma egész nap írtó büdös leszek...nos leszállok a buszról, belefutok legalább 6 cigifüst felhőbe, majd a füves részen beleléptem egy adag illatos kutyaszarba...

nem egy szünet telt azzal, hogy egymás talpát nézegették a lányok, hogy ki lépett bele....elég durván szaga volt...

Szóval neke így jött be a vonzás törvénye először, de sajnos azt az erős hitet amit akkor sikerült elérnem, abban hogy büdös elszek nem igen tudom előhívni...

2010. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
ezt régen pozitív hozzáállásnak hívták. most átnevezték és milliókat, milliárdokat keresnek egyesek azzal, hogy könyveket írnak a témában.
2010. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!