Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy nagyon félénk és visszahúzódó lánnyal elhitetni hogy komoly kapcsolatot szeretnénk vele?

Figyelt kérdés
A lány 22 éves, nem volt még barátja de egy hatalmas csalódása igen amiben rendesen átvágta egy szemét srác aki csak "trófeát" akart gyűjteni. Apró jelekből látom hogy szeret velem lenni, de nagyon fél és szinte védőpajzsot von maga köré. Én lassan 28 leszek, és egyáltalán nem kalandokat hanem komoly párkapcsolatot szeretnék. Nehéz ügy, de már borzasztóan beleszerettem...
2011. okt. 1. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg elmondhatnád neki, h tetszik és h nem csak megdugni akarod... Lehet h ez egy hatásós módszer arra h elmond h nem csak megdugni szeretnéd.......
2011. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ezt csak így kimondani az ismerkedés korai szakaszában?
2011. okt. 1. 23:15
 3/7 greeen ***** válasza:
akkor mond neki két hónap múlva!
2011. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán nem tetszik és nem hosszú távra tervezel vele? Ha tudja, akkor tud dönteni, hogy érdekli-e vagy nem. Ezt el lehet mondani úgy is h: Nagyon tetszel, és szeretnélek jobban megismerni, mert komoly kapcsolatot szeretnék. Vagy valami hasonló
2011. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem szeretsz velem lenni, de az az érzésem, nagyon zárkózott vagy, szinte védőpajzsot vonsz magad köré.

Lassan 28 leszek, elég idős ahhoz, hogy ne kalandokat akarjak, hanem komoly párkapcsolatban gondolkodjak. Nem akarlak elijeszteni, de azt hiszem beléd szerettem."


mondjuk így? minek irogatsz ide kérdéseket? miért nem mondod ezt el neki?

2011. okt. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 XZerx12 válasza:
Ha visszahuzodó akkor 70% esély. Meg mondtad hogy nem volt barátja, Így nem fogja senki befolyásolni, hogy: Pisti , jaa, Hülye. Beszélj vele 15 percet és aztán hónapokat és az ágy repedezik majd alattatok, ha érted hogy értem.
2016. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 XZerx12 válasza:
Hát vagy beszélj egy rokonjával.
2016. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!