Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit kell tennem, ha össze...

Mit kell tennem, ha össze szeretnék jönni egy fiúval? Amúgy elég kevés az esélyem, mert barátnője van, de tényleg nagyon szeretném. Hogyan?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 11:18
1 2
 1/17 Willisz ***** válasza:
jó helyre írtad :P ám hány évesek vagytok?
2011. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És ezt most agykontrollal szeretnéd elérni vagy wtf?
2011. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 BlackSword ***** válasza:
Leginkább sehogy... Egyél magad elől...
2011. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha barátnője van, akkor ne rondíts bele a kapcsolatába. Te sem szeretnéd, ha megjelenne egy harmadik és elmarná a párod.

Maradj nyitott, randizgass fiúkkal, élvezd az életed, és ha náluk véletlen rosszul alakulnak a dolgok akkor lépj. De ne ez legyen a végcél, hanem a saját boldogságod megtalálása. Mert ez a lényeg.

És ezt elérheted nélküle is.

2011. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

En 20 eves vagyok, a fiu (igazabol fiuk, mert 2 is van) 23. Az egyikkel jartunk kb. 4 honapig, aztan osszevesztunk, most baratnoje lett, en pedig rengeteget gondolok ra, igazabol a pasizas sem megy, mindig a hibakat latom meg a fiukban es persze onmagamban is.

A masik srac nagyon kedves, aranyos, kb. 1 eve nagyon szeretett volna osszejonni velem, en visszautasitottam, majd neki is baratnoje lett. Ez a fiu tokeletes lenne minden szempontbol (jobb is, mint a masik): intelligens, figyelmes, nagyon okos es meg jokepu is :), viszont vele is elszurtam... Sajnos nalunk nem igazan van lehetoseg ismerkedni, nagyon keves a fiu es altalaban mindenki foglalt en meg tulsagosan komolyan veszek mindent, okes, hogy egy nagyvarosban jarok egyetemre, de nem szeretnek itt maradni es otthon ezek a fiuk hozzam valok, foleg a masodik. Sajnos ez igy van, ismerem az embereket es nem igazan talalok olyasvalakit, aki jo lenne hozzam. :| Szeretnem "bevonzani" meg olvastam arrol az uzenetkuldesrol (??) is, csak nem tudom hogyan mukodnek ezek a dolgok es abban sem vagyok biztos, hogy valoban hatasosak-e.

Elnezest, hogy ekezet nelkul irok de most telorol netezek. :)

2011. aug. 16. 13:08
 6/17 anonim ***** válasza:

az agykontroll tanfolyam kézikönyvet érdemes elolvasnod, ott benne van, h hogyan érheted el a céljaidat elmetükre-technikával és szubjektív kommunikációval vagyis telepátiával.


azonban az agykontrollban szabályaiban benne van az is, h úgy kell elvégezni a programozást, h az mindenki számára a legjobb legyen. tehát kívánhatod, h szakítson a barátnőjével, és legyen a tiéd, de ez csak ak fog megtörténni, ha am sem bimbózó a kapcsolata a barátnőjével, és ti ketten együtt tényleg boldogok lennétek. sok sikert ;)

2011. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) És honnan tudom beszerezni a könyvet? Esetleg letölthető változat? Az lenne a legjobb.

A másik kérdésem, hogy egyszerre a két fiúra nem lehet koncentrálni aztán bejön amelyik bejön alapon? Vagy ez így nem lehetséges? Csak mert nem tudom, hogy melyikkel érdemesebb, vagyis a második srác egyértelműen jobb abból a szempontból, hogy nem megcsalós fajta meg lehetne vele igazán tervezni (de úgy tűnik az ő kapcsolatuk komolyabb, szerintem), míg az első iránt érzelmeim is vannak és az ő kapcsolata nem igazán stabil az alapján, amit a facebook :)) meg az ismerősök mondanak, de ő meg sokkal bulizósabb stb...

Talán nagy hülyeséget kérdeztem.

2011. aug. 16. 17:54
 8/17 anonim ***** válasza:
innen letöltheted, és azt, h melyik fiút válaszd, arra a pohárvíz-technika a legjobb, v az álomkontroll, de ezutóbbinak hosszabb a felkészülési ideje.
2011. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Willisz ***** válasza:
szerintem meg halgas a szívedre és kész :D
2011. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

és mi az az álomkontroll meg a pohárvíz technika?? :S és honnan tölthetném le a könyvet?

köszönöm a válaszokat! Willis, sajnos az én szívem nem mond semmit :)), vagyis na, nem tudom. :S

2011. aug. 17. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!