Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnője, mégis velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője, mégis velem volt, de nem szakítottak. Most mit tegyek? Van még esélyem, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Nos, ez egy elég bonyolult ügy. Nagy vonalakban megpróbálom leírni a lényeget. Szóval, egy haverom születésnapi buliján ismertem meg, pontosabban már előtte is ismertük egymást, de csak látásból...meg hallásból. Igazság szerint fel sem merült bennem, hogy kikezdjek vele, hiszen tudtam, hogy van barátnője, meg annyira külsőre sem jött be, habár nem néz ki rosszul..de nem foglalkoztam vele. Az este folyamán többször is odajött hozzám, aztán végülis, mondhatjuk sikeresen elcsábított. Órákig smároltunk..kavartunk is stb. de le nem feküdtem vele. Az egész teljesen átlagosan hangzik, de én többször is végiggondoltam. Ebben a buliban ,több csaj is rászállt, hogy feküdjön le velük stb. még pedig nem is csúnya lányok voltak...sőt! mindegyiket elhajtotta, mondván, neki van barátnője...utánam mégis utánam jött! Rengetegszer mondtam neki, hogy hagyjuk a dolgot mert ott a barátnőd, de nem érdekelte. Mikor jöttünk hazafele, végig fogta a kezem..pedig akkor már józanok voltunk mindketten. Szóval, azt nem értem, hogy ha tényleg csak megkívánt vkit részegségébe, akkor ott volt a sok kínálkozó alkalom, mégsem fogadta el egyiket sem, és tisztába volt azzal is, hogy én nem fekszem le vele, mégis én kellettem neki.

Máskor is kavartam már ..de soha nem éreztem semmit közben, nem volt különösebben jó mikor csókoltak, inkább csak semleges. Most viszont...

Félek, hogy megkedveltem..pedig nem akartam.

A barátnője tud a megcsalásról, de mégsem szakítottak. Kb. 2 hónapja járnak.

Szerintetek mit tegyek? Nem akartam hogy megtetsszen mégis így jártam...az nyilvánvaló, hogy én is tetszem neki..azóta egyszer találkoztunk, hogy megbeszéljük..igaz nem kettesben, hanem baráti társaságba. Akkor is láttam rajta a vonzódást...:/ Megpróbálkozzak megszerezni? Vagy hagyjam és újra legyek boldogtalan? Mit tegyek?


Ui: Bocs, hogy kicsit hosszú lett és zavaros..de leírtam ami épp eszembe jutott.


2011. okt. 21. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

meg annyira külsőre sem jött be, habár nem néz ki rosszul,,

na most mivan??

2011. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem bók,inkább sértés.Téged kihasznált aznap este és ennyi.Ha komolyabban érdekelnéd,akkor egy 2 hónapos kapcsolatot simán felrúgna azért,hogy veled megismerkedjen.De nem tesz ilyet,hisz áldozatok nélkül is megkaphat.Ha nem akkor,majd később.

Azt pedig nem értem,hogy miért kell olyan fiú,aki nem hűséges és csak az ösztönei vezérlik.

2011. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!