Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem?! Segítség?! Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem?! Segítség?! Még szeretem az exem! Van barátnője de msn-en írogat pl: "majd felviszem a nálam maradt holmit, stb úgyis sokat járok feléd"Ha összefutunk beszélget, érdeklődik szüleim iránt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2,5 évig jártam vele elsők voltunk mindenben 1másnak. 1 éve külön vagyunk futókapcsolataim voltak nekemis, és neki is, de még mindig szeretem.Szakítás után még mindig talizgattunk aztán lett nője elmaradtak a dolgok.és most ismét ír msn-en.
2010. jún. 24. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője, akkor tabu. Akkor is, ha előtte már jártál vele.
2010. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! :)

Nem értem mért flörtöl msn-en. :(

Ha talizunk is felhozta a régifényképeket és tudta minden lépésem.Hiányzik. (U) :S

2010. jún. 24. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nállam is ígyvolt csak fordított helyzetben. Azért érdeklődik még irántad mert fontos vagy neki, 2,5 év az mégiscsak 2,5 év...nemkönnyen felejthető sőtt nemis kell elfelejteni. De már nem szeret. Ez így megy. Szerintem addig hanyagold egy picit míg nemlépsz túl rajta és ha már túlléptél akkor jöhet ez a haverkodás:D
2010. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod! :)
2010. jún. 25. 01:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nehéz lehet neked, próbáld meg elfelejteni, hisz van barátnője, mondjuk nem tudom mennyire komoly a kapcsolat, ha nem annyira dúl a love és szereted és látsz rá esélyt, hogy ő is téged, akkor próbáld meg visszacsábítani...De ha szereti a csaj akkor én ezt nem tenném, szóval bonyolult...:S
2010. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) :(
2010. jún. 27. 12:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat!Ma pontot tettem a végére msnen megírtam neki őszintén érzéseim, amit igen kedvesen kezelt és elmondta,hogy nemtud csak egy lányként kezelni de nem is tud szerelmeként.Igen intim, megható és kedves aranyos beszélgetés volt a legjobb lezárása ennek az egésznek.
2010. jún. 29. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!