Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mennyi idő után adom le az...

Mennyi idő után adom le az 1-2 kilót ezzel a módszerrel (link)? Plusz ha "bebeszélem" magamnak, hogy nem vagyok éhes, nem is leszek az?

Figyelt kérdés

[link]


Meg még ezzel a technikával is: [link]

Tényleg csak 1-2 kilótól szeretnék megszabadulni vagy pedig a farkasétvágyamtól. :))


A lemenni a szintedre a 3-ról 1-re módszerrel pontosan mit takar?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. aug. 17. 21:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyos vagy, Utolsó válaszoló!
2011. aug. 18. 00:54
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok! :D
2011. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Attól, h te is 68%-os vagy, még ak is én leszek aranyos :P


Am arról nem mondtál hülyeséget, h az akaraterő kikerülése céljából minden "csodaszert" megvesz a sok idióta, de az agykontroll az akaraterőt nem kikerüli, hanem erősíti.

Ezt mondhatjuk önszuggesztiónak, a lényeg, h ennek hatására képes lesz időben befejezni az étkezést, és nem tömi magát degeszre.


Ja, és sok sikert a fogyáshoz!

2011. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

:):)

Köszönöm

2011. aug. 18. 11:40
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hány éves vagy,de 1-2kg fogyás,ha meglátszik rajtad,akkor lélekgyógyászhoz menj,mert akkor sovány vagy.

Az agykontroll meg azt mondatja,hogy csinos vagyok,tökéletes alakú.Jelen időben mond magadról.Amit nem akarsz,azt ne mond ki.Ha nem akarsz enni,azt mond,hogy jóllakott vagyok.TILOS azt mondani,hogy "nem vagyok éhes",mert akkor éhes leszel!

2011. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hasznos tanácsokat, meg is fogadom őket! :)

2O éves vagyok, 16O cm és jelenleg azt hiszem 5O (??) kg, de inkább nem állok mérlegre míg újra el nem érem a 47-48 kg-ot. Akkor így menni fog. :)

2011. aug. 19. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!