Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi az az agykontroll?

Mi az az agykontroll?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni, hogy mi az az agykontroll. Hallottam már róla, de nem tudok róla semmi mondani, műveletlen vagyok. Hogyan működik? Mire jó? Muszáj érte fizetni? (tanfolyam)
2011. aug. 30. 01:38
 1/9 Kapitány_úr ***** válasza:
31%

Istenb@sszameg, ha ezerszer nem kérdezték meg, akkor egyszer sem. Google a barátod.

Meg tudod keresni te is szépen a honlapot, ahol minden részletesen le van írva. Vagy lapozgass visszafelé a kérdések között: vannak beszámolók, tapasztalatok, tippek, magyarázatok, stb.

De - könyörgöm - ennyi sok önállótlan bambaf@sz nem létezhet már... :3

2011. aug. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséged!

Úgy gondoltam, hogy ha személyes tapasztalatokkal rendelkezőket kérdezek meg több és biztosabb információkhoz juthatok. (Tévedtem.) Gondoltam mivel wikipédián nincs fent, így itt kérdezem meg. De ez az oldal nem arra való, hogy kérdezzünk.

2011. aug. 30. 02:22
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
google a barátod wazzeg ha arra letté volna kiváncsi hogy mik a tapasztalaink véleményunk akkor nem így fogalmaztad volna meg na anyádal szorakozz ne velem ggle barátod
2011. aug. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ilyen helyesírással azt akarod, hogy komolyan vegyelek? Járd ki az általánost, aztán majd méltatlak arra, hogy beszélgessünk.
2011. aug. 30. 02:32
 5/9 Kapitány_úr ***** válasza:
65%

@Kérdező:

Tessék, két hasznos link, ami a témával foglalkozik: [link]

http://www.youtube.com/watch?v=I3jFdVCvr-c&playnext=1&list=P..


(a mellékelt "kisfilm" mutatja, hogy minderre hogyan lehet a legkönnyebben rábukkanni: [link]


Ha pedig tapasztalatokra, tippekre stb.-re vagy kíváncsi, úgy tanulj meg szépen magyarul fogalmazni.

(És ha nem érted, hogy ezt miért mondom, akkor van még mit fejlődnöd)

2011. aug. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

áááá

vedd meg a silva féle agykontrollos könyveket

2011. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
87%

az agykontrollal be tudsz embereket "programozni". pl: hogy ne fájjon a fejed., a suliban befogadjanak, az anyukád elengedjen a buliba ahova el szeretnél menni, este ne forgolódj az ágyba hanem hamar elaludj. és még azt amit akarsz. ehhez javaslom hogy végezd el a tanfolyamot. én is elvégeztem vagyis még nem fejeztem be. még visszajárok . gyerekeknek kb. 20 000 Ft. felnőtteknek még több.

Biztosan lesz sikerélményed, ha megtanulod. Megéri. Remélem segítettem.

2011. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó hozzászóló!


Több emberrel is találkoztam aki elvégezte a tanfolyamot. És egy sem tartott előrébb vele semmien téren!


Az AK megadja a reményt, hogy majd kézben tartod a dolgaidat ha elvégzed. Valójában mindenféle AK nélkül kézben tudnád tartani.


Ha tényleg működne az egész, nem-e ezt oktatnák mindenhol, nem-e ezt csinálná a világ minden vezető beosztású embere? Komoly gazdasági, nemzetstratégiai, hírszerzési előnyt jelentene minden országnak!


Ja, hogy így csak a Domján & co. családi vállalkozást gazdagítja az egész, és úgy éneklik ki a kezedből azt a 20000-et hogy meg is köszönöd nekik :)


---


Kedves kérdező: az agykontroll KAMU.

Ha sikert akarsz az életben azt neked kell megvívnod, nem fogja elintézni a tudatalattid.

2011. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2011. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!